Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 6 éves kisfiam nem hajlandó...

A 6 éves kisfiam nem hajlandó a saját szobájában aludni ezért köztünk alszik. Ezért a párommal nem nagyon van szexuális életünk. Már új ágyat is vettünk neki és így sem Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 22:15
1 2
 1/16 Bella169 ***** válasza:

Esetleg próbáljátok megmondani, hogy kicsi már 3 embernek az az ágy, így nem tudtok együtt aludni. na meg ha ő nem akar a saját ágyában aludni akkor majd ti elfoglaljátok a szép új nagyfiús ágyát.

Hátha akkor megjön a kedve a saját ágyhoz.

Ha nem akkor esetleg egy olyan napon mikor nem kell másnap melózni menni (tehát nem nagy probléma egy kis kialvatlanság) látványosan be is válthatjátok az ígéretet és este befekszetek az ő ágyába.

2016. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen már elég nagy hogy megértse, hogy mit nem lehet. magyarázd meg neki, és ne engedd be.
2016. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Mind kettőt kipróbàl,mert màr jó lenne egy kistesó

2016. ápr. 10. 22:33
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Minek kistesó,ha a naggyal se bírtok,ő nevel benneteket?
2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem ő nevel minket
2016. ápr. 10. 23:13
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
5:nem? Es jol ertem, hogy foleg azert zavar, hogy nincs szex, mert egy ujabb gyereket akarsz? Ti is olyanok vagytok, hogy annyi gyereketek van, ahanyszor egyutt voltatok?:D
2016. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6 éves, könyörgöm :) azt mondod neki, hogy nem kicsim, nem alhatsz nálunk, van szobád, menj szépen és feküdj le!


nekem is 6 éves a fiam, este mondtam neki, hogy menjen aludni, idejött, adott 2 nagy puszit, megöleltük egymást, bement a szobájába, lekapcsolta a villanyt bebújt az ágyába és azóta alszik. mert ezt vártuk el tőle és nem engedtünk belőle. nem olyan bonyolult, hidd el, csak akarat kérdése

2016. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Nem fél egyedül? Azt kéne kideríteni miért nem hajlandó a saját szobájában aludni.

Mi együtt aludtunk a gyerekkel, míg meg nem született a kistesó, elaludt köztünk, mi meg kimentünk szexelni a gyerekszobába, meg lehet ezt oldani a hitvesi ágyon kívül is. Most a gyerekszobában alszok a gyerekekkel, amíg igénylik, és átmegyek szexelni a hálóba, ha mi azt igényeljük :-)

2016. ápr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Pedig szerintem is a gyerek parancsol abban a házban. És miért? Mert még ennyi idősen is az van, amit ő akar. A szülei szexuális élete kárára is. Amit egyébként nem nagyon értek. Máshol, máskor nem lehet együtt lenni ? Egyébként én is sokat aludtam a szüleimmel, 9 évesen is. Ha beteg voltam mindig. Általában megengedték, mert ők fel tudják találni magukat. Kistesóim is lettek. De ha valamire azt mondták, mondják, hogy nem, akkor az úgyis volt, van. Ők tudnak nevelni. A tied "nem hajlandó" megtenni, amit kértek. Miért kell félni már egy 6 éves kisfiútól is ? Biztos való ilyen családba 2. gyerek ?
2016. ápr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%

6: bocs az offert de mit szemelyeskedsz mi kozod ahhoz miert es hanyszor vannak egyutt?


kerdezo: valobanj vagy veletek van a baj hogy nem tudsz nemet mondani egy 6 evea gyereknek vagy ha tenyleg remegosre sirja magat h veletek alhasson akkor sokkal nagyobb gond lehet a hatterben es biztos hogy szakembethez vinnem. szerintem lebegtesd meg neki a dolgot hogy elviszed dilidokihoz ha dacbol sir csak, mert utalna egyedul aludni akkor erre a gondolatra ugy szalad a parnajaval majd a sajat agyaba mint akit kergetnek.

2016. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!