Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sedatif PC beválhat?

Sedatif PC beválhat?

Figyelt kérdés

7 hónaposnál. Olyan esetre, amikor túl fáradt a baba ezért ha elalszik végre azt ordítás árán. Más baja nincs. Hónapok óta azért nem könnyű elaltatni, mert túl fáradt, reggel ébredés után is fáradt, fél óra múlva is, mindig.. De most még rosszabb lett a helyzet és már ordít is emiatt. Ma már 4. alkalommal alszik így remélem (ismét) megoldódik sok altatással mivel már olyan álmos, hogy elalszik nagy nehezen és nem vigyorog meg köpi ki a cumit mikor altatnám, már 3,5 hónapos korában volt ilyen, akkor végigaludt 2 napot, értsd szó szerint csak enni kelt fel. De ha nem megy akkor erről a homeos nyugtatóról nemrég olvastam, ez elég szélsőséges eset a használatához.. ismeri valaki?


(4 hónapos korában letettem és aludt is cumival, mindig is több volt az alvásigénye, mint a vele egykorú babáknak, újszülöttként tipikus eszik alszik baba volt, 4 hónaposan napi szinten volt egy hosszabb 2 órás alvása és 3 kisebb. Fogzás feleennyire se volt rossz az eddigi 2 fognál, mint ez most, a hasa nem fáj, nem fázik, nincs melege, nem vérszegény, nem beteg. Az ok tényleg túlfáradás.)


2016. ápr. 30. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg jön a többi foga! Tapasztalat.


Ezt a homeos trutyit meg eszedbe ne jusson adni neki!

2016. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

"homeos trutyi"


De tudtam, hogy jönnek majd a fujjogók.

Próbáld először a Viburcol kúpot, de utána jöhet a Sedatif is.

2016. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik nem lesz rá szükség. Szegény esik összefele. Ezért is kértem vérvételt nem-e vérszegény de akkor még nem tudtam, hogy ennyire hulla lesz, egyébként tökéletes a vérképe. Az előbb felkelt ordítva, próbáltam visszaaltatni ordított, kihoztam a nappaliba már szinte sikított, járkáltam vele a saját fejét nem bírta megtartani úgyhogy visszavittem aludni és el is aludt még most viszonylag könnyen. Már ma eddig többet aludt össze, mint máskor egész nap. A múltkor is ez volt 2 ilyen alvós nap után mint akit kicseréltek, nyugodt és kiegyensúlyozott baba lett. Remélem ugyanez lesz most is.. régóta tart ez az állapot nála de ennyire durva még nem volt. :(

Tudom, a fogzás folyamatos 1 hónapja jött ki az alsó 2 gondolom fog jönni felül is lassan, a dologel és a dentinox is csodát tettek a nehéz napokon de most nem segít egyáltalán, ezért is vetettem el már hamar, hogy ez lenne a fő gond. Meg az alsókkal mikor megkezdte a szenvedést nem kellett találgatni, hogy mi baja lehet, mert már látszott a foga az ínye alatt.

2016. ápr. 30. 15:23
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, azt ma kapott. Végülis lehet azért alszik most ennyit nem tudom. :D éjszaka nem segít sokat szerintem pont azért, mert túl fáradt a baba, sokszor kel bár a visszaaltatás éjjel nem egy nagy művészet legalább.
2016. ápr. 30. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész mondta hogy sedatif pc hiperaktivitásra van és nyugtatásra mást ajánlott. Én szedtem egy darabig, tiniként amikor nem tudtam aludni és segített, de lehet csak azért mert maga a tény hogy szopogattam valamit az lenyugtatott, vagy placebo vagy nem tudom. Amúgy homeopátiás dologtól nem lesz baja a gyereknek, allergiára pár éves korromtól kezdve szedtem és segített.
2016. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm utolsó. Ilyen erővel ha túlpörög még használhat is, mivel nehezen alszik el ez elő szokott fordulni de még azért meg tudom nyugtatni általában. (Ha nem akkor séta.)



Egyébként másnap már köhögött szóval betegség lappanghatott akkor már. Meggyógyult azóta, úgy tűnik lassan visszaáll a rend.

2016. máj. 7. 11:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevált a sedatif pc?
2016. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül nem adtam neki. Amikor kiírtam a kérdést nagyon nyűgös volt és egész nap álmos mégsem tudott aludi de kiderült, hogy betegség lappangott már benne.

Viszont csak kíváncsi voltam így gondoltam magamon kipróbálom ha már megvettük, ugyanúgy forgolódtam tőle, mintha semmit nem vettem volna be. Sokat nem érhet.

2016. máj. 16. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi a választ!
2016. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!