Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » SEDATIF PC-t próbáltátok már...

SEDATIF PC-t próbáltátok már rossz alvónak? Bevált? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már szedtem de nem pont ezért.Bár az is rávan irva hogy,segit ellazulni...biztos jobban fogol aludni tőle.Ez gyógynövényekből készült.
2014. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kislányom szedné,nem én,ő 2 éves lesz,elég rosszul alszik,de már minden mást kipróbáltam,de csak egyre rosszabb a helyzet...
2014. márc. 13. 13:31
 3/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
kb 2 honapja en is a sedativ mellett dontottem,mert mar elviselhetetlen volt a helyzet,de vegul nem kellett mintha megerezte volna, par nappal kesobb ataludta az ejszakat. azt hittem latnok a gyerek, de rajottem, hogy kibujt mind a 4 szemfoga, kb 8 honap kinlodas utan, es utolag belatom ez volt a gond! :-) Lanyodnak kint vannak? ha esetleg nem akkor probald meg elalvas elott a cataflam cseppet, tetsulykilogrammonkent egy cseppet, fiamnak mas fajdalomcsillapito nem valt be!...
2014. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!a szemfogak kint vannak,de a nagy őrlők fognak jönni sztem,mi is hónapokat kínlódunk egy-egy foggal...a cseppeket meddig adtad?
2014. márc. 13. 13:49
 5/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:

Én azt gondolom hogy vannak nagyon fogfajos babák, és vannak egyáltalán nem... a nagy orlok is durvak lehetnek egy érzékenyebb gyereknek szerintem! Ha tudom, hogy cataflammal könnyebben túl vagyunk az egész ügyön, akkor sokkal hamarabb elkezdem adni! A folytonos rémálomszerű zokogás, reszketes, visitas odáig fajult, hogy ideggyógyászhoz vittük a picit, Ő is a sedativot javasolta, nem jutott eszébe a fog:-):-) amúgy soknak támadnak a cataflam miatt, de h itt is megpróbálja vki, akkor előre javaslom, hogy a következő, nekünk az orlo fogak bujasa idejére cseréljük házat, férjet, gyereket:-):-)


Maximum 4 napig, után egy hét szünet, útnál még 4 nap, utána nem kellett! Emögött az adagolas mögött nincs tudományos magyarázat, én így csináltam, azt hiszem ezzel nem tettem rosszat, de természetesen kérdezd még a dokit, úgyis Neki kell felírnia, nem akarok hülyeséget mondani!

2014. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Bocsi a hibákért, a tablet "javít":-)
2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm,h megosztottad ezt velem!

Vki másnak esetleg tapasztalat?

2014. márc. 14. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is rengeteget szenvedtünk az éjszakákkal. Kipróbáltuk a Sedatif pc-t a doktornő javaslatára, nem mondom, hogy utána sokkal nyugodtabb lett volna, de volt, hogy belealudt a szopogatásába. Lehet, hogy kicsit megnyugtatta.
2014. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem semmit nem ért. Tapasztalatom szerint homeopátiás szakorvos egyénre szabott szerei hatásosak.
2014. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!