Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mégis hogyan szoktassam át 8...

Mégis hogyan szoktassam át 8 hónapos babám az ágyába?

Figyelt kérdés

Köztünk alszik. Voltak már próbálkozások 4 hónapos kora óta, de pár nap ordítás után feladtam.

Próbáltam simogatni, halkan énekelni, volt hogy 2 órát ültem így felette, de nem aludt el, csak sírt.

Olvastam többször, hogy 1x kell hagyni sírni és megszokja. Hát nem szokta meg. 1 hét után jobban üvöltött mint az elején, mert már tudta mi következik.

Kérlek, adjatok valami tanácsot. Hogyan szerettessem meg vele a kiságyat?


2016. máj. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha veletek alszik el és berakod az ágyába, az nem opció?

Vagy, ha odaadod neki a párnádat, sáladat elalváshoz, hogy 'vele legyél'?

2016. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi levettük a rácsot az ágyáról és a mi ágyunk mellé húztuk éjjelre. Nappal be tudtam rakni az ágyba, miután elbágyadt/bebóbiskolt, de akkor is mindig feküdni kellett mellette a nagyágyon.

Most már betehető a saját ágyába gond nélkül, de amíg bebóbiskol egy ágyon fekszünk.

2016. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes erőltetni, ha megérik rá alszik külön. Amúgy mi is az ágy mellé toltuk a kiságyat rács nélkül, az bejött neki is és nekünk is, éjszaka nem kellett felállni az ágyához etetni, hanem csak "áthúztam" szoptatni.
2016. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!