Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 honaposom egyedul elaltatja...

3 honaposom egyedul elaltatja magat, ez azt jelenti, hogy "feladta"?

Figyelt kérdés
Nagyon sokaig hisztizett a kisagyban ha letettem, mindig mellettem aludt vagy egy kis ringatoban, de ugy nem tudta rendesen soha kipihenni magat, meg en sem, mert ha mellettem aludt akkor en ebren aludtam, minden mozdulatat figyeltem stb. Egyszer hagytam egy picit sirni a kisagyban, azota ha leteszem etetes utan, akkor elalszik magatol a kisagyban, mar nem sir. Ez azert lehet, mert azt hiszi, hogy hiaba sir, nem erdekelnek az igenyei? :( ha ebren van mindig egyutt vagyunk, sokat vigyorog ram es "beszelgetunk", jatszunk stb, ugyhogy ebben nem valtozott (rossz iranyba) a viselkedese.
2016. máj. 6. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez teljesen független attól, hogy egyszer hagytad egy picit sírni. Amikor egy árvaházban hagyják sírni a csecsemőket és azok valóban feladják, az is 1-2 hónapba telik, nem elég egy alkalom. Nálad más lehet a háttérben, de mindegy is, örülj neki, hogy most jól "működik" a gyerek. :)
2016. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

At is alussza az ejszakat, max egyszer kel fel ritkan:)

De nappal ha leteszem, es nincs olyan alvos kedve, akkor hangosan sir, es 1-2 perc utan kiveszem ha nem hagyja abba, es foglalkozom vele.

2016. máj. 6. 22:54
 3/6 Snorri ***** válasza:
Szerintem inkább megszokásból sírt egy picit, aztán elaludt. Ha tényleg egy-két perc volt, akkor biztosan nem feladta, és egy alakalom után nem rögzül benne a tehetetlenség, ahhoz többször több óra kell. Én is csináltam így: letettem hátha, nyafi-sírás, egy-két percet vártam, simogattam, aztán ha nem sikerült, akkor kivettem. Szerintem ez teljesen jó, mert megadod az esélyt, hogy sikerül egyedül elaludni, de ott vagy, ha mégsem. Az sem jó, ha mindig, rögtön ugrasz. Nálunk egyébként nem jött be, tovább meg nem hagytam sírni. Ne aggódj!
2016. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem feladta, hanem megtanult egyedül elaludni. Ha feladta volna, az nem egyszeri pici sírás. Egyébként meg, inkább örülj neki, hogy el tudja magát altatni, nem kell mindent túlidegeskedni.
2016. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy adta fel,jól csináltad,szépen alszik,örülj neki :) így kellene mindenkinek.
2016. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) tudom, hogy tulidegeskedem, de elso baba, es nagyon szeretem, nem akarok rosszat neki, es tul gyanus volt, higy hetekig csak az olemben vagy mellettem aludt, amint kisagyba tettem egybol uvoltott, most meg elsltatja magat egy hsng nrlkul. Tenyleg egyik naprol a masikra tortent, ugyhogy furcsalltam. Koszonom szepen a valaszokat :)
2016. máj. 7. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!