Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nyolc hónapos miért kelhet...

Nyolc hónapos miért kelhet már három hete folyton éjjel, ha eddig viszonylag jól aludt?

Figyelt kérdés
Kisfiam kilenc hós lesz. Eddig vagy átaludta az éjjelt (kb 3 hós korától, 9-6-ig), de a jellemző az volt, hogy 1x vagy 2x kelt, ilyenkor ivott egy kis vizet, aztán szépen visszaaludt. Eddig négy foga jött ki, azokon az éjszakákon is sűrűbben kelt, de ott látszott, hogy a foga jön, és egy-egy fog csak 2-3 éjszakát vett igénybe. Most már három hete kb. óránként ébred, nem szomjas, nem éhes, fog sehol. Mi lehet ez? Nappal aktív, mászik, feláll, jókedvű. Elronthattam valamit? Nem hagytam sírni, most sem hagyom, de éjjelente kb. fél percet-egy percet rávártam, azt is csak azért, mert volt, hogy álmában sírt fel, és mire odaértem a kiságyhoz, (kb másfél méter) már elhallgatott. Valakinek hasonló tapasztalat, ötlet, vélemény?
2016. máj. 15. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás,fogzás,mozgás fejlődés.Ezek és még rengeteg egyéb tényező befolyásolhatja az alvást.
2016. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár azt hiszem, esetünkben az "egyéb tényezők" valamelyike lesz... :-(
2016. máj. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!