Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor és hogyan állt át a...

Mikor és hogyan állt át a babátok a napi 1 alvásra?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiamnak mostanság sehogy nem jön ki a napja. 6 körül kel aztán ma pl fél 11-től fél 1-ig aludt és az álmosság jeleit sem látom rajta. Tegnap is 2 órát aludt délelőtt és délután 4 körül csak fél órát aludt de utána még álmosabbnak tűnt, mint előtte. 7-kor fürdetném és előre félek ma hogy fogja bírni addig.. Mennyi ideig tart amíg átáll rendesen a napi 1 alvásra úgy, hogy nem lesz kiütve estére? Nem nagyon tudom húzni az időt délelőtt mert nagyon nehéz elaltatni ha túlfárad, így viszont nincs gond az elalvással és az alvással sem.
2016. máj. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

15honapos fiam épp a heten állt át.

Reggel 8kor kel, 12korul alszik 1-2orat. Este 9kor alszik el.

Eddig is 8-9korul kelt, de ébredés utan 3oraval aludt egy órát, majd du 4-5aludt. Es este 9-fel10korul aludt el. Azért álltunk az az egy alvásra mert kezdett elnyúlni az esti alvás 10orara, es akkor reggel 9elott nem kelt fel

2016. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves kora körül ált át.

Akkor kezdtem át térni, mikor a délutáni alvás már 5-6 felé csuszott, és este 11 kor még nem bírtam lerakni.

Ha maradni akarsz a 2 alvásnál, ha 6 kor kel 10 körül le kéne rakni. Ha át akarsz állni az egyre, próbáld délig kihúzni.

Mondjuk azzal mindig szenvedtem, hogy ebéd előtt elaludt, de csak 2 után kelt fel. Mikor át áltunk sz egy alvásra 2-3 órát aludt egyben.

2016. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb. 8 hónapos kora óta már csak egyszer alszik 12-15-ig.
2016. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta megint korábban kel és hajlandó aludni délután fél órát kb.

2016. máj. 31. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!