Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Azért nem alszik hason a...

Azért nem alszik hason a babám, mert nem tettem az első hetekben hasra, vagy nem ettől függ?

Figyelt kérdés
Nem szeret hason a babám, kb 5 percig elvan úgy, aztán üvölt, pedig 3 hetes kora óta mindennap hasra rakjuk. Most 3 hónapos.
2016. jún. 9. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán feszesek a hátizmai.probald ki hogy masszirozgatod karkörzöl es pár nap mulva megy e.amugy javaslat dévény tirna
2016. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálunk is, megmutattuk dévényes gyógytornásznak is, mutatott itthoni tornát, de komoly baj nem volt, csak nem szeretett hason lenni. Próbáld naponta többször, az öt perc szerintem nem kevés, még hamar elfárad.

Egyébként hat hónapos a lányom, most kezd szeretni hason lenni, mert már magától tud fordulni, de még mindig nem alszik hason.

2016. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk ortopédusnál, az egyik oldala gyengébb volt egy picit, de már rendbejött. Nagyon szépen tartja a fejét, 90 fokban fel tudja emelni, a popsiját is fel tudja nyomni, persze akkor a feje az ágyon van és így kúszik előre.
2016. jún. 9. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám sem szeretett hason lenni, de átvertem, és amikor elaludt átfordítottam. Mostmár nappal nem hajlandó háton aludni, ha hátára teszem le alváshoz akkor átfordul, de éjszaka szépen alszik a hátán.
2016. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám sem szeretett hason, naponta párszor megfordítottam azért, de csak addig, míg tűrte.

Aztán megtanult hasra fordulni, utána szinte csak úgy játszott. Szerintem a tiéd is így lesz, mert én több babás ismerősömtől is hallottam ugyanezt.

2016. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem szeretnek ilyen idős korban hason mert kevesebbet látnak a világból és megunják.Ráadásul erőfeszités is kell hozzá hogy körülnézzenek.Hanyatt fekve kitárul a világ,kényelmes is.Persze hogy tiltakoznak.Dőlj félig hanyatt a kanapén hasaltasd a mellkasodra és beszélgess vele.Igy jobban többet lát,közben fejlődbek a hátizmai és jókedve lesz.Ezt tovább fogja birni mint ha csak úgy lehasaltatod.

(egy gyakorló védőnő)

2016. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!