Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el JOBBAN...

Kinek mikor kezdett el JOBBAN görcsölni a hasa, mint az első hetekben?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 8 hetes, és eddig épphogy éreztem a hasam, de most már jobban fájdogál, görcsölget, persze nem vészesen, csak a magnéziumtól sem múlik el teljesen. Arra lennék kíváncsi, kinek mikor kezdődött ez el?
2016. márc. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig végig érzem a szúrkálást, nagyon ritkán egy kis görcsöt. Talán a 7-8. héttől jobban beindult, és most a 12. héten társult mellé ilyen feszülő érzés is. A magnézium nem mindig segít nekem sem, magnesii citricit is és Magnosolvot is szedek. Ha nagyon kellemetlen, nekem a No-spa segít, az orvosom azt mondta, napi 2 szem mehet. Nem tudom, mikor múlik el ez, csak reménykedem, hogy a második trimeszterben már jobb lesz. Kitartás, és szép babavárást!
2016. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig egyáltalán nem szedtem magnéziumot, ma már kellett. 18 hetes kismama vagyok. Úgyhogy nekem most kezdődött, eddig egyszer sem volt semmi tünetem, ha az elmaradt mensi, az ultrahang és az apró mocorgás nem lenne, nem is tudnám, hogy terhes vagyok. :D

7 éve a fiammal már az elejétől szedtem, magneB6-ot, napi 3x2t.

2016. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áh, értem, első, akkor neked is ilyenkörül kezdte... Értem, picit megnyugodtam akkor :) annyira nem vészes, hogy no-spa kelljen rá, csak úgy kellemetlen, és aggasztó, nehogy najt jelezzen, pedig tudom, hogy természetes, csak valahogy mégis ... :) Utolsó, te pedig szerencsés voltál akkor :)
2016. márc. 17. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 8hets kezdte,olyan 10ig. Aztan enyhébb lett . 14ota nagyon gyengén,bar most elkezdte,holnap kene meg jönnie aztan most fajdogal picit :)

16hkm

2016. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 9 hetes voltam, amikor magnéziumot is váltottam mert egyre többször görcsölt a hasam.
2016. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már 6 hetesen is éreztem, amikor nem pihentem eleget, sajnos azóta is megvan a fájás, feszítő érzés, magnézium kicsit segít, de nem teljesen múlik el tőle és nem mindig. Most 15 hetes vagyok, de pont tegnap megint nagyon szenvedtem a a hasfájástól. Sajnos veszélyeztetett vagyok sokat fekszem, és lehet hogy hozzászokott a szervezetem a fekvéshez, és ha felkelek valamit csinálni, egyből megérzem :( nehéz így, de a babáért mindent!
2016. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!