Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek vetélése volt az első...

Akinek vetélése volt az első hetekben. Mit lätott érzett?

Figyelt kérdés

2 gyermek szülése utàn 5 évvel elkezdtem fogamzàsgätlòt szedni.Az orvosom azt mondta kezdjem a vérzés első napjàn szedni.így 1 hét utàn védettséget nyùjt.Az elmúlt hònapban nem jött meg.Az első nap bevettem.Nem volt menstruàciòm csak pär barna pecsètelés.Többször.A héten szerdàn erősen begörcsöltem.Egész éjjel olyan volt mint amikor a fiammal beindult a szülés.Reggel nagyon bevéreztem.Egy kb.8cm alvadt vérdarabjött ki a végén egy kb.6cm fehér nyàlkàs csíkkal.Egész nap görcdöltem.Csütörtökön is.Söt még ma reggel is.

Most mär jobb.Extrém vérzés nincs.

Ez lehet a gyògyszer mellékhatàsa??


2015. okt. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát anélkül kezdted el szedni a gyógyszert, hogy megjott volna a vérzésed?
2015. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat nagy görcsölés 6 napig, és extrém sok vérzés, alvadtvér. 6 hetes voltam.
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pozitív terhességi teszt, fáradtság, enyhe émelygés, majd a fáradtságot, émelygést elvágták. 2 nap múlva görcsölés, vérzés. 6 napig tartott.
2015. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voktam a nőgyògyäszomnàl.Ő azt mondta az elkövetkező napokban megjön a menstruàciò.Az első nap vegyem be az első szemet.Én be is vettem.Viszont nem volt vérzés.pàr napkg barna foltozàs.Gondoltam a gyògyszer miatt.
2015. okt. 18. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hirtelen előtörő nagyon erős görcs és erős vérzés,hol darabosan, hol nem, amit még soha nem tapasztaltam. Eltartott ez 7 napig. Sokkal erősebb volt és sokkal tovább tartott, mint a rendes megszokott menstruáció.
2015. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!