Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözős hiszti kezelése...

Öltözős hiszti kezelése másfél évesnél?

Figyelt kérdés

Születése óta végigvisítja az összes öltözést. Elbirok vele, csak sokszor nem tudom mi lenne a helyes reakció.

Ha más miatt sír, mindenki szerint meg kell nyugtatni, de iolyenkor azt mondják hagyjam rá. Apróság, de miben másabb ez a helyzet, mintha a telefonom után visítana?


2014. jún. 3. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én most nagyon butának érzem magam mert 5ször is végig olvastam a kérdésed és nem értem hogy mit akarsz kérdezni...
2014. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a megfelelő módszer. én azt alkalmazom,h. nem foglalkozom a hisztivel,vergődéssel, próbálok mihamarabb végezni,uátna mehet dolgára.
2014. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Megértettem, csak nem volt tiszta h h jön ide a telefon stb..

Szóval ha más miatt sír akkor vígasztald meg, ha az öltözés miatt akkor meg nem...

Én nem csinálok nagy lelki kérdést az öltözéses sírás miatt, mióta tud mozogni azóta hisztizik öltözés közben (nem mindig, van hogy hagyja magát), sietek, csinálom és ha vége van mehet játszani.

Szerintem az öltözés nem az a fajta tevékenység amit elviccelünk stb... Majd megtanulja hogy fel kell öltözni és kész. Közben mondogatom neki hogy ha hagynád magad gyorsabban menne, vagy hogy siessünk és utána mehetsz játszani stb... Mit nyugtassak egy hisztiző gyereken ha öltözés után úgy sincs semmi baja. Azért sír mert lefoglalom és ő helyette játszana.

2014. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!