Hiszti kezelése?

Figyelt kérdés

Hiszti ellen!! "Etelka módszerrel"


Kislány hisztizik a boltban, anyuka pedig végtelenül türelmes, maximálisan higgadtan nem enged neki. Megy a hiszti, hogy kell neki valami, de anyuci mosolyogva, nyugodtan mondogatja, hogy:

- Etelka, nyugodj meg, mindjárt a pénztárnál leszünk.

Hiszti hiszti, vergődés, ordítás, anyuka megint mondja:

-Etelka, nyugodj meg, nemsokára a parkolóban leszünk, 10 perc múlva otthon leszünk.

Egy hölgy megszólítja anyukát, hogy ne haragudjon, de hadd kérdezze meg, hogyan maradhat ilyen nyugodt, türelmes, mosolygós, hiszen már az egész üzlet Etelkát nézi, Etelka mellett bárki kiborult volna!

Erre anyuka megszólal: -

De hölgyem! Etelka én vagyok!


2014. nov. 4. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne valami jó ötlet!!!!
2014. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha misem tortent volna, ugy kell viselkedni, par alkalom es megunja, mivel nem er el vele semmit. Ha meg hisztimentes a bolt akkor meglepi.

Nalunk bevalt, kb.5-6alkalom volt extrem hiszti a boltban, aztan megszunt.

Mondjuk en le sem sz@rtam, hogy ki mit gondol rolam, pedig volt ugy, hogy neztek vagy 15-20-an.

2014. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy vicc volt, nem kell komolyan venni. Nekem tetszett, mert sajnos totál átéreztem szegény helyzetét.
2014. nov. 5. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:

na igen,úgy látszik nem mindenkinek esett le!

Jó sztori,anyuka saját magát nyugtatgatta hogy mindját túl vannak rajta és húznak haza.

Valamelyik nap hasonló helyzetben voltam 22 hónaposommal a boltban,én is imádkoztam,hogy haladjon a sor és nyugtatgattam magam,hog mindját fizetünk és mehetünk a sok rosszaló pillantás közül!

2014. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!