Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy korábban...

Mit csináljak, hogy korábban aludjon el?

Figyelt kérdés
16 hónapos fiam születése óta nem viszi túlzásba az alvást.Reggel 7-kor ébresztem,fél 12-töl fél 2-ig alszik.Este pedig 10-kor alszik el.Hogyan tudnám "rávenni",hogy korábban aludjon el?Még csak 6 foga van,arra is gondoltam,hogy ha kijön hátha korébban elaszik majd

2016. jún. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Délután mentek valamerre? Játszótér v séta, amitől kifárad?

Lányom is durva... Ő 1/2 8-kor kel, délután nem hajlandó aludni, 1/2 9-kor alszik el este. Ha véletlenül délután mégis elalszik, akkor meg 11-ig nem sikerül ágyba tenni. Pedig aztán megyünk mindenfelé, tehát nem lehet azt mondani, h itthon ül és nem fárad el. :S

2016. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész nap mozgásban van.Régebben azt csinálta,hogy elaludt 8,fél 9-kor és éjjel 2-töl reggel 5-ig nem aludt
2016. jún. 16. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy 10-kor alszik? Miért ébreszted fel reggel?
2016. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki valami féle foglalkozást, ahol nem fizikailag tud elfáradni, hanem szellemileg is, ahol éneklés van, mondóka, figyelni kell. Vagy kerekítős foglalkozás. Biztosan sokat foglalkozol vele, de más az amikor egy idegenre kell figyelni, sokkal érdekesebb, izgalmasabb, hisz anya mindig ott van, ez pedig új, más. Vagy másik játszótér, új helyek, ami más más ingert ad neki, lehet akkor jobban elfáradna. Egyébként meg ha nem nyűgös, akkor próbáld meg elfogadni, hogy ez van. Tudom, jobb lenne ha kicsit korábban elaludna és lenne időd magadra, párodra, szusszanni egy kicsit. Nálunk pont fordítva van, kisfiam van hogy reggel fél6-6kor jelzi, hogy köszi kialudtam magam most már játszunk. Igaz ő 8-max fél9kor elalszik este. Sokáig én is reménykedtem, hogy csak aludjon 7ig, de elfogadtuk, hogy ez az ő kis bioritmusa. Ehhez igazítjuk mi is a napunkat és most már egészen megszoktuk.
2016. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért ébresztem reggel,mert 9,fél 10-ig szokott aludni és böven éjfél után lett csak álmos.Megpróbálokneki vmi újat kitalálni,hátha kicsit tényleg jobban lefárazstja.
2016. jún. 16. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!