Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik két napja a...

Miért nem alszik két napja a babám?

Figyelt kérdés

Napközben semmit nem akar aludni. Max fél órát ha alszik. 4,5 hónapos.

A meleg miatt? Vagy jön valami front?

Este ugyan úgy alszik. 1* 2* szokott kelni. Szopi, aztan alszik tovább. Csak napközben nem akar.

Először a du. alvását hagyta el. Délelőtt aludt rendesen 4-5 órát. De most azt se.

Tudom, hogy egyre többet van fent, de szerintem nem normális ilyen picinél h nem alszik napközben.

Egyébként jól el van. Nem nyűgös. Játszik. Estére szokott picit nyűgös lenni, de nem nagyon.



2016. júl. 11. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hőség és front , a szobában lakásban van levegő ? Este 21 után tárj ki mindent reggelig , a pára a fülledtség kimegy . Megfázni nem fog .
2016. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Seta kozben sem alszik el? Vagy ha autoba teszed? Barmi, amitol regebben elaludt? Esetleg a jatszoszonyegen vagy pihiszekeben?
2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A házban altatom. Itt hűvösebb van. Egész este nyitva vannak az ablakok.

Eddig babakocsiban aludt kint míg nem volt ilyen meleg. Hamar elaludt benne. Ide bent is próbáltam. Eleinte aludt benne. De most 2-3 napja nem. Pihiszéke nincs.

2016. júl. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!