Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 és fél hónapos babám napközb...

5 és fél hónapos babám napközben csak babakocsiban alszik el. Este cicin alszik el, de napközben úgy nem tud. Karomban sem tudom elaltatni, mert már kinőtte a kezem. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

növeszd meg a karod. mire tipp? nincs itt semmi baj, lesz ez még így se és visszasírod ezt :D

enyém is 5 hónaposan babakocsiban aludt el nappal, agyon jó volt, tudtunk sétálni si alvásidőben ilyen jó időben :) aztán jött az, hogy csak a saját ágyában aludt el, na onnantól már rossz volt, se strand, se séta, se állatkert, semmi egész napos, mert haza kellett jönni délre...

2016. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Valahol egyszer azt olvastam, egy hasonló korú babás anyukának a hordozókendő oldotta meg a problémát. :) Nem tudom, neked is beválna-e vagy hogy mennyire "mozgatható" a kicsi miután elaludt. Remélem, valamennyit tudtam segíteni. :)
2016. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kendőben csak apukáján alszik el. Nálam csak egyszer aludt el úgy, de kb csak fél órára, 3 hónapos korában.
2016. ápr. 7. 22:39
 4/12 anonim válasza:
2-es vagyok. És az elektromos hinta? Ringatja a kicsit, talán egy kicsit olyan neki, mint a babakocsi.
2016. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj, akkor kocsiban alszik. Az én gyerekem is napközben csak ott aludt el. 14 hósan egyszercsak betettem az ágyába aludni, és nem sírt. Azóta ott alszik. Vmiért a kocsi adott neki biztonságérzetet. Hagyjad, ne erőltesd az ágyat!
2016. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kendőt akartam èn is írni, nekünk az vált be, de nagyon, de látom, hogy nálatok nem. Amúgy nem lehet, hogy valami nem jól van megkötve, vagy nem várod ki, ha slaz apukáján elalszik úgy? Nálunk van, hogy 5-10 perc nyüglődés van, mire kidől, kivéve, ha rögtön sétálni kezdek vele, így gyorsabban elalszik. Ja és leülni is csak akkor lehet vele, ha már mèlyen alszik, addig mozogni, sétálni, ringatni kell a kendőben nálunk,
2016. ápr. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

tipp: nem kellett volna a hülyeségre rászoktatni.

Most már nem fogod megúszni sírás nélkül.

2016. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a mózesbe aludt. Még akkor is, amikor tél végén a sok cucc miatt àt kellett rakni a sportba sétához, itthon mózesbe volt. Amikor kinőtte, akkor áttettem a kiságyba, azóta is ott alszik. Egy könnycsepp sem volt.
2016. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Apuja 2x akkor mint én. Lehet, hogy rajta biztonságosabban érzi magát.
2016. ápr. 8. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt nagyon sokáig. Engem nem zavart, sőt, szerettem, hogy nem kellett az alvásidejéhez különösebben alkalmazkodni, mert bealudt bárhol, csak legyen alatta a kocsi. :) Ha nem akartam sétálni vinni, elringattam az erkélyen, valami hasonló nálatok nem lehet megoldás?

Akkor szokott le róla, amikor átszokott az egy napközbeni alvásra, valamikor 1 éves kora után.

2016. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!