Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy minden reggel azonos időpontban keljen fel?

Figyelt kérdés
Fél 7 és fél 10 között kel, jó lenne, ha kicsit behatárolhatóbb lenne, hogy érdemes-e nagyobb házimunkába belekezdenem alvásidőben.
2016. júl. 12. 09:13
 1/10 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos baba.
2016. júl. 12. 09:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő megoldja. ;)
2016. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 hónapos lesz, mindig változik, mikor kel. Jó darabig öt-hat között kelt, pár napja tovább alszik, ma majdnem fél 9-kor kelt, pedig fél órával előbb is tettem le. Nem hiszem, hogy lehet befolyásolni, maximum direkt keltéssel.
2016. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az enyém is hol 6-kor kelt, hol 8-kor. Majd idővel beállt, kb 5 hónaposan fél órás különbség volt már csak ébredés terén. Nem nagyon tudsz mit csinálni. Ébreszteni nincs értelme. Ha meg nem akar tovább aludni, úgysem fog.
2016. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
ugyanennyi idős a fiunk. van, hogy 6-kor, van hogy 7-kor, most nyaraláskor pl. 8-kor, pedig mindig 10 körül fekszik le és onnantól reggelig alszik. Szerintem nagyobb házimunkába a következő alvásidőben kezdj. Én úgy szoktam, hogy reggel kel, eszik, majd séta, aztán kis házimunka, mert a kocsiban visszaalszik. Nagyobb házimunka alatt nem tudom, mit értesz, de csinálhatod egy jó részét úgy is, hogy ő mondjuk a játékhíd alatt játszik addig.
2016. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Programozd be mint egy robotot. Sehogy. Te is mindent egyidőbe csinálsz?
2016. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanakkor keltek? mi 7kor kelünk a férjemmel mert mennie kell dolgozni. és születése óta nem járunk lábujjhegyen...ahogy felkelek indítom a mikrót, fő a kávé, stb konyhai alapzajra felébred...minden nap ugyanakkor..ha mi véletlen elalszunk a férjemmel, akkor is max 10 percel alszik tovább...
2016. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem csukod be az ajtót?

Akkor nyugodtan pakolászhatsz kinn meg stb.

Valamelyik gyerek a porszivot is megszokja!

Én is csinálom a dolgom behajtom az ajtót és kezdem kivéve a porszivózást.

Attól fêlnek.

2 éves és 4 hónapos gyerekek anyukája!

Nálunk menetrendszerint kel hajnal 4-kor... Nêzelődik de nem alszik el kajára sem akkor lefőzöm a kávét addig a nagy alszik mire megittam az adagot kel a nagy alszik a kicsi ördögi kör!

De attól mêg csinálon nem zavar.

Reggel még mélyen alszanak!

2016. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Sőt reggel ha fenn vannak akkor még türelmesebbek ha nemcsak velük foglalkozom.

Szerintem ne zavartasd magad!

A nagy házimunka az egész lakást jelenti mondjuk pl tavaszi nagytakaritás?

Én azt is velük csináltam ha menet közben felkeltek. A nagynak hoztam törlőt a kicsi meg ha evett akkor vittem az autósülésbe ahol éppen jártam.

2016. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
3,5 hós...sehogy.
2016. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!