Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok véleményeket erről...

Mondanátok véleményeket erről a telóról? Csak olyanok válaszoljanak akinek van ilyenje!

Figyelt kérdés

-Van rajta INGYEN Facebook...és egyéb internet szolgáltatások?

-"Hiper-szuper" ez a telefon? (pl.: ugye nincs rajta semmi extra,egy egyszerű kis teló?)

-Neked bevált?


[link]


2011. júl. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
az isten faxát. az ingyen fészbúk nem a készüléken múlik hanem a szolgáltatón. amúgy telefonálásra, sms-re, és zenére jó.
2011. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ööö internet akkor lesz rajta ha veszel rá csomagot... vagy ha nem és csak ugy böngészel akkor kártys létedre is lesz vagy 20000ft a számlád.

nem, nincs rajta ingyen fészbuk...

az csak tmobilosaknak van, nem telefon függő...ááá

nem, abszolút hiper szuper. egy kacat. de telefon, sms megyeget.

2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd meg, ha már foglaltál sírhelyet a temetőben, ugyanis ez a telefon oda a jegyed.


Üdv: Egy telefon szervizes

2011. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak ismerek valakit akinek ez a telefonja van.

-Nincs rajta ingyen facebook. EGYIK telefonon SINCS ingyen facebook. Csak ha a T-mobiletól veszed.

-igen, egy egyszerű kis teló. Ha csak telefonálásra, SMS-ezésre, Facebookra, zenehallgatásra használnád tökéletesen megfelel. Ha másra is akkor nem.

- Az osztálytársam tökéletesen megvan vele elégedve, ugyanis ő csak arra használja amit fent leírtam: zene,SMS,telefonálás.

2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó telcsi ilyet akartam venni csak volt egy olcsóbb és egy jobb telefon szerintem vedd meg. Én a lg gs290 vettem de a champ hez is húz a szívem :S
2011. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nkm most ilyen telóm van és naon jó sztem vegyél ilyet!!! (:
2011. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó!

mi a kereszt neved?

2011. júl. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!