Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól várható hosszabb...

Mikortól várható hosszabb napközbeni alvás?

Figyelt kérdés
Babám 3,5 hónapos, napközben sokszor alszik keveset (pl. ma 2x30 percet, 40 percet és 70 percet aludt). Mikortól lehet kevesebb, de hosszabb alvása (1,5-2 óra).
2016. júl. 17. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Az én lányom kb eddig aludt 2-3 órákat. Aztán olyan 8 hónapos koráig 1 óra volt a rekord. Egyszer kètszer aludt többet csak. Aztán most 2 hónapja tartja a délelőtti 2 órás alvást. Néha még délután is sikerül ugyanennyit.
2016. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak kb 1 éves kora után lett, mikor már csak egyszer aludt napközben.
2016. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az en lanyom is igy aludt...aztan 6-7 hos koraban cumira szoktattam es azzal megtanult hosszabban aludni - addig a cicimen aludt de azon fel oranal tobbet nem sikerult neki...a cumival meg egybol atallt 1,5-2 oras alvasokra.
2016. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom egy èves kora körül állt rá az egyszeri dèli alvásra, de másfèl óránál többet mèg nem aludt,de inkâbb az egy óra hossza a jellemző.
2016. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyém akkor aludt hosszan, amikor már csak 1x aludt.


lényegében a napközbeni alvások ideje fix volt, így minél több részletben aludt, annál rövidebbeket.

2016. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!