Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most 15hónapos babám mellé...

Most 15hónapos babám mellé berakni a nemsokára születendő kisbébit? Tapasztalatokat kérek hasonló cipőben járó anyukáktól!

Figyelt kérdés
Nagyobbik nagyon jó alvó éjszaka már nem kel fel, viszont tartok attól, hogy ha a picit berakjuk felébresztené őt!

2016. aug. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

1. Egy éves kor után NEM baba, hanem kisgyerek.


2. Egy szobába lehet öket tenni, egy ágyba nem. (nem egyértelmü a fogalmazásod)


3. Ha a nagyobbik alszik, akkor normál esetben nem ébred fel a kicsire, meglepö módon még akkor sem, ha az ordít.

2016. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is egy szobában volt a kivsi és a nagy. De a kicsi is csak az első egy-két hétben ébredt éjszaka. Addigra leszoktattam az éjszakai szopikról. A nagyok nem ébrednek fel a kicsi sírására.
2016. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk baba-mama ágy volt, és ez nagyon hasznos dolog. Aztán lett egy baba-papa ágy is, mikor a kicsi megszületett :) A nagyobb az apja mellett aludt/alszik, a kicsi mellettem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ők is egy szobában vannak a kicsi születésétől és hallják egymást. Azért nálunk előfordul, hogy a nagy is felébred. Nem rendszeres, de előfordul.
2016. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első...Nyilván nem egy ágyra gondoltam! Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 10. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!