Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mostmár nem birom, itt van 7...

Mostmár nem birom, itt van 7 hobapos es meg mindig 6-7 szer felkell az ejszaka mit tegyek?

Figyelt kérdés

szuletese ota orankent masfel orankent kel a lassan 7 hobapos kisfiam. volt egy idoszak h csak egyszer max ketszer kelt. nem sokaig tartott, nem tudom mi lehetett az oka. mostmar annyira kivagyok merulve h magammelle tettem a picit es ha kel gyorsan szajba teszem a cicit es vissza is alszik egy pillanat alatt,

egyszeruen nem tudom mit csinaljak... :(

tavasszal szeretnek visszamenni dolgozni de ha ez igy folytatodik nem fogom birni...

nappal sr sokat alszik, de. 8korul alszik utana delben felirakat majd du. 3kor es 5kor 15 20percet...

probaltam mar h nem hagyon aludni du. de olyankor nem lehet birni vele, nagyon nyugos es ordit mert faradt, csak ugy alszik el h kezbe ringatom, es hat mar 9kg nagy baba. en a 155cm es az 50kg.mal nem birom mar el, este 7-8korul alszik es majdreggel 6kor kezdodik napja

segitsetek kerlek h mit csinaljak h ataludja az ejszakat vagy azzal is megelegedtnek ha 1*2* kelne...


2014. dec. 27. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom nemtudok segíteni!Nekem ugyanilyen rossz alvó volt a már 2 éves lányom,és még mindig min. 3x felkel azóta is.Hol erre fogtuk hol arra,kitartást!
2014. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megoldást én sem tudok, mi sem aludtunk ebben az időszakban. Születésétől kezdve nem aludta át az éjszakát, kb. másfél évesen volt 1-1 éjjel, amikor aludt végig. De még akkor is ritkán. Most 3 éves, még mindig hálásak vagyunk az átaludt éjszakáknak, nem lett természetes, hogy alszunk. Amúgy 7 hósan a fogai nagyon kínozták, aztán mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, szép sorjában minden. Nappal jókedvű, vigyorgós baba, kisgyerek volt, de az éjszakákat megszenvedtük. Ő ilyen. Mi is próbáltunk mindenféle praktikát, semmi nem használt igazán. Túl kellett élni.
2014. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csatlakozom az előttem szólókhoz, ebben a korszakban mi sem aludtunk még, sőt...hol volt a vége ...(15 hónapos korban). Az én lányom is születése óta rossz alvó volt, nappal sem aludt már újszülöttnek sem órákat, csak 30-40 percet max. Éjjel sokszor ébredt. Már én is a végkimerülés szélére kerültem. Sokat sírtam is a fáradtságtól, élni sem volt kedvem, azt hittem itt a vég. Így utólag csak az okát tudom,pedig minden témakört körüljártam, minden módszert kipróbáltam, amit csak jónak láttunk, mindhiába. Ekkor kezdődtek a fogzásos problémák, majd 1-2 fog után rögtön durva szeparációs szorongásai is lettek, több alkalommal is. Na ez is nehéz volt, folyton rajtam csüngött. 15 hós korára kijött 8 foga összesen, na innentől lett jobb a helyzet. Egy ideig már csak ivott éjjel (vizet), de nyár is volt, szóval lehet ez is okozta, de ősztől már átaludta az éjszakákat. Végre. Türelem, mást nem tudok javasolni, tényleg vége lesz egyszer, remélem nektek hamarabb, mint nekünk volt....
2014. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam már én is mindent, elhiheted, és nem azért, hogy rád hozzam a frászt, de a fiam elmúlt már 2 éves és mindig előfordul, hogy vagy 5x fölkel.

Remélem mielőbb vége lesz..

2014. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Lehet fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés.


Elmúlik idővel, ahogy nőnek és fejlődik az idegrendszerük, addig csak kitartani tudunk.

2014. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt lehet tudni miert nem alszik?
2014. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám. ugyanez! apa vendégszobában, mert nem bírja, én gyerekkel egy ágyban, gyerek ordít, akkor cici, hogy aludjunk kicsit mindketten. jobb éjszakákon CSAK négyszer kel fel. próbáltunk már mindent. jelenleg sodródunk az árral. őszinte részvétem :D
2014. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én édesanyámtól tanultam praktikákat, én időpontra szapatok van egy nagyjából i napirend. persze nem percre pontos, de jól beválik az esti fürdetédst elhúzom pancsol egy kicsit és este anyatejjel kevert krumpli pürét kap. három hónapos korától éjféltől hatig alszik.
2014. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 - 1,5 éves koráig örültem ha egy éjjel 2- 3 órát sikerült aludnom. Akkor még ki se értem a szobából újra fent volt. Most 2,5 éves és még mindig kelek hozzá
2015. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!