Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos kisfiam többször...

4 hónapos kisfiam többször kel éjjel mint újszülött korában. Másnál is volt ilyen korszak? El fog múlni ugye?

Figyelt kérdés

Elalszik szokásos időben 10 körül, aztán mi is csatlakozunk hozzá 11 körül, majd kezdődik az egész cirkusz olyan éjfél körül. Felkel fél 1-kor sírva, iszik egy korty vizet visszaalszik. Felkel fél 2 körül is ugyanez majd fél 3, fél 4.. ilyenkor már tápszert adok neki,utána 1x kel, aztán elalszik 7-8 ig utána, de addig 4x 5x kel és én nem tudok aludni már hetek óta, megint kezdek szétesni fizikailag, fáj mindenem..

Nappal semmi gond, jókedvű baba néha nyűgös, de az belefér.

Ez normális, el fog múlni vagy szerintetek hívjam fel az orvosunkat? Ha nagyon fájna valamije akkor pár korty víztől nem nyugodna meg,nem? Van hogy bele se kortyol szinte csak belerakom a cumi részét a szájába, sőt van olyan hogy sima cumitól is vissza alszik, de én nem tudok mélyen elaludni soha ha óránként kelek.

Ringatásra nem alszik vissza :-/ Próbáltam espumisant is adni neki lefekvés előtt hátha a pocakja, de ez se használt.

Várok ötleteket és tapasztalatokat..


Egy nagyon fáradt anyuka


2016. szept. 2. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogzás....
2016. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fogzás, vagy éhes.
2016. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Éhesnek nem hiszem 10 körül eszik, éjfél körül még 3 óra se telik el..

De ha fájna a foga akkor hogyhogy megnyugodna ha felveszem, illetve a víztől ? tényleg kb 1 perc alatt meg is nyugszik tőle.

2016. szept. 2. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, ha megeteted éjfélkor. Vagy többet adsz neki lefekvés előtt, ha elfogadja. Nem vesztesz semmit. Furcsa, hogy evés után meg alszik rendesen.
2016. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ez a három óra nem törvényszerű.

nekem is 8 kor eszik aztán éjfélkor. és onnantól van hogy 1 óra múlva újra éhes. de van hogy reggel 6 ig alszik.

egy próbát megér.

mondjuk nekem mikor jön a foga muszáj nurofent adnom neki, csak az segit

2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Uhh az enyém is ezt csinálta! A víz hideg így hűti a kis ínyét ezért nyugszik meg tőle! Én amikor ilyen nyűgösek az éjszakák, mindig adtam neki egy minimális adag fájdalom csillapítót! Plusz lehet a fogzás mellé szeparációs szorongás! Volt olyan hogy felsírt...átmentem mondtam hogy shhh :D betakartam (egy éjszaka 4szer) és aludt is tovább! Nyugi elmúlik!
2016. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez megy. 3 hónapos múlt. Amúgy sem egy nagy alvó, már újszülött korától örömtáncot járok, ha napközben alszik 20 percet.

Most, egy hete kb 9- negyed10 mire elalszik, aztán kel éjfél, max 1 órakor.. Ilyenkor eszik, utána boldogít egy jó órát. :D Visszaalszik.. Aztán kel 3 órakor, 4 óra körül és így tovább óránként kb.

Van, hogy felsír, én ugrok, veszem ki a kiságyból és még fel sem vettem..a levegőben visszaalszik. Ki érti?! 😀😀

2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan minden baba más, de nem tudlak megnyugtatni. A kislányom 7 hónapos koráig kifogástalanul aludt. Most 10 hónapos, az elmúlt 3 hónap minden éjjelén 10szer kel legalább. A helyzet durvább kett 2 napja- bár azt hittem annál rosszabb aligha- fél óránként kel. A mozgasfejlődessel hozom párhuzamba. Remélem hamar túl lendülünk ezen.
2016. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
À sztem nem fog elmulni
2020. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
vicces vagy utolsó, így négy év után tényleg elmúlt :D
2020. szept. 25. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!