Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szoktatok altatódalt énekelni?...

Szoktatok altatódalt énekelni? Melyiket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

nem tudom pontosan a szöveget, de úgy kezdődik azt hiszem, fülesmackó mondogat majd szép meséket gyerekek, lekonyuló szép fülemnek köszönhetem nevemet, stb és csak akkor, ha nem megy az elalvás, ki akar jönni, napközben ha valami felkavarhatta.

sír és akkor mondom, hogy eléneklem a Füles mackót, de csak, ha lefekszik. és olyan aranyosan lefekszik a sírásban, elcsendesül és ámulva hallgatja, de rendszerint megint feláll sírni utána, akkor próbálkozom még az édes kisfiammal(asszem karády kata)mert ettől viszont babakorában lett a sírós babából csordult mosolyos szeretettel teli baba varázsütésre, de már nagyobb korában ez sem hat miután elnyivákoltam. néha utolsó próbálkozásként beteszem youtuben akkor, de akkor végképp kimegy a félálom a szeméből.

és velem alvás lesz.

2016. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

első vagyok, *

de kicsi babaként viszont a babies song jött nagyon be(buborékok repkednek benne) https://www.youtube.com/watch?v=roDi6jZwr38, azt zenéltettem netről neki, olyan csilingelős, mint a körforgó zenéje. az viszont varázslat volt, ahogyan elaltatta.

2016. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
*a fülesmackót lassan éneklem, nem ahogy a mesében a maci
2016. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2016. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen! :-)

Tente baba tente..., vagy a Kis kece lanyom... :-)

Tudom, a masodik nem epp altato, de vhogy ez igy jott. Halkan es lassan eneklem mindkettot.

2016. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére én még akkor jártam általánosba, mikor énekórán énekeltünk is, és nagyon sok dal megmaradt. Nagy kedvenc volt a Már nyugosznak a völgyek és Békén szusszan a mackóhad :)
2016. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2016. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2016. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
lehet más anya nem macis dallal, vagy karádyval altat/vígasztal, de ezért lepontozni...pff
2016. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
ugyan, 9, kit érdekelnek, az én lányom az Amuri partizánok dalát bírta mindig :) Vérlázító. :)
2016. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!