Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig szopizott a babátok és...

Meddig szopizott a babátok és mennyi idős korában aludt el egyedül? Sokszor ébredt éjszakánként?

Figyelt kérdés
9 hónapos babám csak mellen alszik el. Igény szerint szoptatom. Néha, ritkán elalszik a karomban is, de többnyire csak cicin. Akinél hasonlóan volt, mikor jutottatok el oda, hogy egyedül is elaludt?
2016. szept. 16. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptattam 11 hónapig. 1 hónapos korától egyedül aludt el.
2016. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos korig, de első naptól beraktam a kisàgyba és aludt reggelig.

Lànyom most 6 hónapos és ugyanìgy esti cici utàn kisàgy és alvàs, éjjel kel 1-2x enni vagy csak inni, ha bedurran a foga akkor többször megébred, de kis simogatàsra visszaalszik

2016. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsések vagytok. Kisfiam sokszor kel és csak így alszik vissza.
2016. szept. 16. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom igény szerint szopizott 2,5 éves koráig.1 éves kora után már nem cicin aludt el. 4 éves koráig ébredt 2-3x éjjelente(inni, pisilni, azelőtt cicizni). Sosem altattam egyedül, mindig együtt feküdtünk le aludni és együtt aludtunk el.Most is ugyanakkor fekszünk.
2016. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fiam is 10 hónapos és csak cicin alszik el,és éjjel 4-5x is kel,akkor is én kellek neki.Hiába eszik többet este és nem csak anyatejet,akkor is kel.
2016. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hónaposan kezdett egyedül elaludni, addig csak cicin. 19 hónaposan leszokott a ciciről is. Mindezt teljesen magától. Ne aggódj leszokik majd, csak meg kell érnie rá.
2016. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapos koráig ájult be mellen, egyébként betettem a kiságyába és egyedül elaludt cumival. 5 hónapos korától átalussza az éjszakát, utána elég volt a cumi vagy ringatás, ha éjjel valami miatt ébredt, nem tettem automatikusan mellre.

13 hónapos korában magától utasította el az anyatejet.

2016. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint van remény.:) 5-ös válaszoló, nálunk ugyanez a helyzet. Igazából nem az zavar, hogy így alszik el,mert imádom, hanem az, hogy 4-5x is felkel éjszaka és csak így alszik vissza. Igaz, hogy puffadás miatt is ébred, ezt ki is írtam egy másik kérdésben. 4 hónapos koráig 1-2x kelt fel, de mióta elkezdődött a hozzátáplálás, meg azzal egyidejűleg a fogzás, azóta rengetegszer ébred.
2016. szept. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!