Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napközben hogy altatjátok el...

Napközben hogy altatjátok el fél év körüli babátokat?

Figyelt kérdés
Az esti alvással nincs gond, mert fürdés-öltözés-tápszer után büfiztetésbe bealszik, csak leteszem a kiságyba és alszik tovább reggelig. Viszont napközben nagyon megküzdök az altatással, van hogy 30-40 percig is altatom, mire sikerül. Ti hogyan altattok?
2016. okt. 3. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ringatva ölben aludt a lányom. Ha 10-15 perc után nem aludt, akkor hagytam tovább játszani, nem volt elég álmos. Vagy csináltam egy kis adag tápszert, és akkor bealudt a vègère. Ha 40 percig altatod, valószínű még nem elég fáradt.
2016. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett altatni a fiamat, láttam, hogy álmos, beraktam a kiságyba, felhúztam a zenélő forgót és kimentem. Mire lejárt a forgó, már aludt.
2016. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zene,popsirázogatás, és cumi a szájba .

De csak akkor rakom le ha álmos, ennek általában mindig hangot is ad, előtte meg már gyűri a fülét/szemét .

2016. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leteszem az agyaba,cumi a szajaban,textil pelus az arcara es par perc alatt elalszik magatol.gyurogeti a pelust kicsit.

Pici kora ota igy alszik el.

En is csak akkor rakom le aludni ha mar dorzsoli a szemet.

2016. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babakocsiban tologatom az udvaron föl-alá. Ha esik az eső, akkor bent a lakásban.
2016. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyém simán alszik, ha leteszem. De kb. fél évesen volt egy olyan szakasz, hogy egyszerűen nem bírt elaludni nappal, hiába volt nagyon fáradt, és már csak sírt.

Nálunk az hozta a megoldást, hogy átállt 2 nappali alvásra, és azóta minden ok.

2016. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!