Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor kell letenni a babát...

Mikor kell letenni a babát aludni?

Figyelt kérdés

Az álmosság első jelére (ásítás), ha nyűgös és nem akar már játszani, vagy ha már rettenetesen álmos, sokat ásított, dörzsöli a szemét? Mikor a legkönnyebb elaltatni?

Egy első babás anyuka


2016. okt. 13. 07:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nem fogsz kapni egyértelmű választ. Minden baba és helyzet más. Ki kell tapasztalni. Pl mikor az enyémnek ha jön a foga hiába látom, hogy már nem akar játszani, nem tudom elaltatni. Meg kell várnom, hogy már folyamatosan dörzsölje a szemét és akkor már nyűgös is. De normális esetben amikor kezd lelassulni játék közben le is tudom rakni. Olyankor ha túl sokat várok nagyon sokat fészkelődik altatás közben. Az a baj, hogy nehéz néha eltalálni. Ha túl fáradt egy baba akkor szintén nehéz altatni. Egy időben pont ezért a korábban cumival elalvó babámat ringatni kellett, mert nem tettem le időben. Vagyis inkább az volt a baj, hogy elég sok inger érte a zenélő forgó miatt és elmaradtak az álmosság jelei, sírással nyitott. Szóval a rettenetesen álmos opciót nem javaslom, valamikor előtte.
2016. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!