Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mikor szoktátok letenni a...

Ti mikor szoktátok letenni a babát aludni (nem csak éjszakára)? Rögtön amint megmutatkozik az álmosság vagy megvárjátok amíg nyűglődni kezd?

Figyelt kérdés
Mindig félek hogy előbb teszem le mint kellene. Most is némán feküdt az ujját szopva, fáradtnak tűnt (eléggé) úgyhogy letettem. De most meg az ágyában nyűglődik. Átesett a holtpontján vagy még nem kellett volna letenni? Ti hogy csináljátok?
2015. okt. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2015. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen idős? napirend szerint alszik 5 hónapos kora óta a lányom. előtte meg amint dörzsölt egyet a szemén már tettem is le.
2015. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esti alvás a fürdés, evés után volt. Napközben csak akkor tudtam letenni mikor már sírdogált kicsit.
2015. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 hónapos lesz
2015. okt. 27. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden evés után letettem őket aludni ameddig nem kezdtek el nagyon mozogni. A nagyfiam fél éves koráig evett aludt kb. Aztán átalakította a rendszert magának: egyszerűen nem aludt el, ha nem volt álmos és már jobban érdekelte a környezete meg a mozgás.

A kicsit is leteszem minden evés után, de ő napközben addig marad meg csak, ameddig ki nem büfizte magást (hason alvók) és ha nem álmos, akkor elég egyértelműen szól. Ha nem alszik el pár percen belül, akkor jöhet a szórakoztatás a következő evésig. Nálunk napirend az esti alvás/fürdetésen kívül akkor alakult ki, amikor az ebéd ki lett váltva és rendre a többi étkezéssel szabályozódtak be az alvások is.

2015. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!