Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Minden babával "lehet" együtt...

Minden babával "lehet" együtt aludni?

Figyelt kérdés
Foga jön a kisfiamnak néha 2-3 órát is ébren van az éjszaka közepén. De ettől függetlenül régebben is próbáltam már magunk között visszaaltatni de csak teljesen felkel ettől. Játszik. Ha úgy csinálunk mint ha aludnánk elindul az ágy végére és attól tartok leesik úgyhogy muszáj "felfedni" hogy mégse alszunk. Én meg többektől is azt hallottam az együttalvás legalább pihentető mindenkinek? Van akinél szintén nem megvalósítható? 1 évesem van kb 10 hónapos korában próbálkoztam először.
2016. okt. 20. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 4,5 éves, első naptól külön szobában alszik. Párszor megpróbáltuk odavenni magunkhoz (betegség, fogzás), de abból minden lett csak alvás nem. Konkrétan a fejünk tetején ugrált, úgyhogy vissza is ment a szobájába, ahol szépen el is aludt.
2016. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én 4évesemmel se lehet együtt aludni,mert a vesém,gerincem lerúgja,lábam közé fekszik,fejemre ül,fejbe ver stb stb stb és mindezt álmában. Szóval pokol vele aludni. Ha lázas,pedig muszáj,mert lázgörcsös. Bár szed rá epilepszia gyógyszert,de sose tudhatjuk az használ-e vagy csak még nem volt olyan baja,ami előhozza.
2016. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játéknak vette az enyém is. A mi ágyunkban még jobban felébredt.
2016. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lehet mindegyikkel. A fiam egy katasztrófa üt ver, vagy csak nem alszik. Mindig külön aludt. Ha beteg volt inkàbb aludtam a földön, mint egy àgyban vele( még a 2x2 m-es franciaàguon is kényelmetlen vele)

De a lànyom meg alszik mint egy darab fa, vele sem alszom együtt, de ha kellene akkor vele szìvesen.

2016. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam még baba volt, szopott, működött az együttalvás, aztán jött a fejemen ugrálós időszak, és csak most, 3,5 évesen működik megint úgy, hogy már egyedül alszik el a családi ágyban, és mi később megyünk be lefeküdni. Ha apukája annyira fáradt, hogy ő is bemegy vele korán lefeküdni, akkor akár másfél órán át sem tud aludni egyikük sem. Szóval nem, nem minden kisgyerekkel működik:)
2016. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem egyedi. Na de biztos lesz olyan is, hogy ő fog átjönni aludni. :) valamikor talán...
2016. okt. 20. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hihi, mi mar a korhazban is egy agyban aludtunk es azota is minden aldott ejszaka, immaron 13 honapja!😍
2016. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!