Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónapos babával indulnál...

Hány hónapos babával indulnál hosszú vonat útra (kb 250 km) 2 nagyobb gyerekkel együtt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt öt hónapos babával tettem meg és két nagyobb gyerekkel.
2016. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Most? Eszem ágában sem lenne. Indoklom is hogy miért, egy több hónapos babával elindulni ebben a vírusos időben mikor az emberek a bacikat hordozzák végig a vonatokon. Főleg hogy a MÁV-ot ismerve vagy van fűtés a vonaton...vagy nincs. Én nem vállalnám ezt a kockázatot hacsak nem lenne vészhelyzet...de még ha így is adódnak megkérnék egy rokont vagy ismerőst vigyen el.
2016. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mekkora a két gyerek. 10 év alattiak akkor csak ha van más felnőtt kisérő. Ha egyedül kell a 3 gyerekkel.és kicsik azok is akkor el se indulok,nincs 3 kezem,hova teszem a másik kettőt amig a harmadiknak pisilni kell,fel leszállás is necces.

Ha legalább az egyik 10 körüli legalább az már tudja fogni a másik kezét amig én lecibálom a hordozót csomagokat.

De tavaszig nem utaznék már az biztos fél év alatti babával.

2016. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ketszer utaztunk repulon mikor 4 es 5 honapos volt.
2016. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ miért. Ha vmelyik szülőm a halálos ágyán van és kocsit nem tudok szerezni, a gyerekeket nem tudom kire hagyni, akkor tök mindegy hány hetes vagy hónapos a legkisebb, megoldanám.


Ha nem sürgős, akkor egyáltalán nem vonatoznék semmilyen korúval.

Ha arról van szó, hogy vmelyik életerős rokont kéne meglátogatni, jöjjenek ők.

2016. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy 7 hónapos babával,egy 6 és egy 11 évessel utaztam,egy átszállással.Nagy gond nem volt.
2016. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!