Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos fiam miért ébred...

10 hónapos fiam miért ébred óránként?

Figyelt kérdés
Este 8-fél 9 körül alszik el a fiam ilyenkor jó esetben alszik 1,5 órát. Felsír keservesen bemegyek vissza altatom és ez egész éjjel így megy. Hajnalban már magam mellé teszem mert nem bírok felébredni. Van egy 4 éves fiam is szóval jó lenbe már kipihenni magam meg hát persze a kicsinek is mert hát neki is rossz ez a helyzet. Kb.7 hós korátol kezdődött. Foga még nincs de ersen fogzik. Ez a lehet a fő gond de semmi nem használ ( gél,viburcol kúp,chamomilla,) és volt hogy adtam be neki fájdalom csillapítót mit tudok még csinálni hogy jobb éjszakáink legyenek?
2016. dec. 27. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mozgasfejlodesben hol tart?

Akkor szokott még ilyen lenni ha vmi újdonság történik a kis életükben.

2016. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb.1 hete kezdett el mászni eddig csak kúszott. Én is gondoltam a mozgásfejlődésre de már 3 hónapja ilyenek az éjszakák. Hozzáteszem hogy nagyon jó alvó baba volt. Egészen 4 hónapos koráig evett aludt. Éjjel egyszer max.kétszer szopizott.
2016. dec. 28. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. Kislányom, hihetetlen de születése napjától 4 hós koráig átaludta az éjszakát. Utána egyre többször kelt fel éjszaka az utobbi 2 hónapban volt, hogy óránként is. 13-án lesz 10 hónapos és karácsonykor kezdett mászni. Volt hogy anyukámék vigyáztak rá éjszaka pár órára, és haza kellett mennem előbb mert nem fogadta el a lefejt tejet és üvöltött, mert cicizni akart.
2017. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!