Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos és van hogy 2...

10 hónapos és van hogy 2 óránként kel éjjel ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Ha a kiságyban alszik akkor sűrűbben kb óránként felébred, ha velem alszik (páron nélkül alszunk) akkor pedig 2 óránként. De csak bekapja a cicit és alszik tovább...van hogy szopizik egy kortyot de van hogy csak bekapja.

Gondolom éjjel is szüksége van a közelségemre, de próbáltam a párnámat mellé rakni hogy az illatom ott legyen. Nem használt. Ez normális? Tudok valamit tenni hogy ritkábban keljen fel?



2016. máj. 27. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már úgy hívják, hogy a szokás hatalma...Megszokássá vált nála, persze fontos a kötődés meg minden, de azért egy 10 hónaposnál ez már tényleg csak a "megszoktam" kategória...
2016. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mitől szokta meg? Erről én tehetek? Le tudom szoktatni róla?
2016. máj. 27. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Miért, más is a szájába nyomta a mellét? Akkor nem te vagy a hibás...*irónia*

Ez van ha a könnyebb utat választod és cicin altatod... Visszanyal a fagyi.

2016. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na ezt mintha én írtam volna, szóról-szóra. Csak az én lányom 9 hónapos. Sokszor ébred, cici bekap, alvás tovább. Kiságyban óránként felsír.

Már kivagyunk :(

2016. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy nem szopizik csak cumizik, akkor ne add oda neki. vagy tűrjed, mást nem tudsz tenni. a te babád cumizik, csak ő nem cumival és nem az ujjacskáját, hanem a melledet. azzal, hogy magadhoz fekteted és 2 óránként ezt megengeded, xcsak rontasz a helyzeten
2016. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem szomjas vagy éhes az elején mert súly alatt volt...

Aztán tegnap tűnt fel hogy igazából nem szopizik.

Próbáltam hogy nem adom oda neki de sírt...de ha innentől mondjuk nem engedem hanem ringatom az jó?

2016. máj. 27. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj próbálkozni kell! Én adtam neki egy kis vizet, amikor elkezdett megszokásból felkelni enni, bár ezt nem 10 hónaposan csináltam. Meglepődött, ezt egyszer kellett megtennem, többet nem kelt fel! :)

Első voltam

2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szuper kipróbálom köszönöm :)
2016. máj. 27. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Amig melletted fekszik ez neki a természetes. Irány a kiságya és aludjon ott, ha kell maradj ott mellette míg visszaalszik.
2016. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sedacurforte ***** válasza:
Szeparációs szorongás miatt van ez. Az én lányom is ilyen volt.
2016. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!