Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi baja lehet 16 hónapos...

Mi baja lehet 16 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam viszonylag jó alvó volt mindig, a fogzás, betegség, mozgásfejlődés zavarta csak meg.1 éves kora óta átaludta az éjszakát, este fél 9-től, reggel fél 8-ig. Kb. 1 hete újra el kezdett ébredni. Mindig menetrendszerűen éjfél, 1 óra, utána hajnalig van, hogy óránként. Sírdogál, átmegyek ( külön szobában alszik születése óta) megsimogatom, betakarom, alszik is. De van, hogy negyed óra múlva újrakezdődik. Apa nem mehet át hozzá, mert tőle annyira felélénkül, hogy kész káosz az altatás. Már kijött mind a 4 örlőfoga, igaz fent csak félig. Nappal nagyon jó kedélyű. Foga bántja? Adtam neki Osanit golyót, mindenféle homeóst, ecsetelőt, semmi nem használ. Vagy szeparációs szorongás? Napközben nem vettem mondjuk rajta észre, hogy annyira őrizne. Ti mit adtatok nagy fájdalomra fogzáskor? Nurofen jó, bár akkor is kelt 1-2x, de azt sem adhatok neki mindennap...

2017. jan. 3. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A homeopátia nem ér semmit. Eleinte viburcollal kísérleteztem de nem ért semmit. Pedig azok metszők voltak és nem volt ki ennyire.

Dentinox jó, 5 percig. Ébredni ugyanúgy ébred.

Nurofent nem szívesen adok max ha nagyon ki van már borulva.

De nála szerintem tart a szepa megint. Nappal nagyon feltűnő. De lehet csak a fogzás miatt van ez is, nem az első alkalom.

15 hós és neki is a 2 alsó kisörlő kint van, a felsők félig.

2017. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Homeó, jóisten, a 21. században! Szenteltvízben kellett volna feloldani, akkor segített volna.
2017. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
detto ez van nalunk is.17honapos.annyi hogy o sosem aludta at az ejszakat,egyszer biztosan kelt...ma de most...szornyu...raadasul ma pl vissza sem aludt es fel4-fel6 kozt fent voltunk...tanacsot adni nem tudok,de egyutterzek
2017. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!