Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lassan 16 hónapos babamnak...

Lassan 16 hónapos babamnak barmikor megmerem a hőjét,37 neki. ez mi?

Figyelt kérdés
Kisebb korában is volt ilyen,ugy kb 9honapos kora koru,hogy egy betegseget követően meg meregettem neki hetekig es mindig annyi volt...36,8-37,2 között (mar levonva,popsiban merve). Aztán abbahagytam a merest,mert doki szerint feleslegesen kínzom.Most nemrég ujra beteg volt,dettó ugyanígy a betegség utan maradt a 37 körüli ho. Bar lehet azota is igy van es ez neki az alap,csak nem mertem. Megkapta a 15honapos oltást a betegség utan. Az oltás megviselte,de laza nem lett,csak 37,5 körülire ment fel neki egy nap.Nyugos volt es pöttyös. Azota is nyugosnek latom,ezért is meregetem olykor a lázat,de 37 neki.Picit nathas lett most es jon a foga(ez biztos) Fogatol lehet ez az egész?? Vagyez normalis???Nem tudom mit .Dokim szerint a 37 nem sok.De en megsem vagyok nyugodt.
2016. nov. 25. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy orvos azt mondta a 37 nem számít hőemelkedésnek. De 2 lázmérőnk van, az egyikkel nem tudok 36,9 alatt mérni de általában 37-37,2. A másikkal meg 36,5-36,8 mindig. Sajnos sokszor nem megbízhatóak.
2016. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na akkor letesztelem magamon,van ketto lázmérőm
2016. nov. 25. 09:04
 3/8 A kérdező kommentje:
36,4 es 36,6 (ezzel mertem neki)
2016. nov. 25. 09:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Es mindkettő Omron,na...?! Es cajon melyik a jo?
2016. nov. 25. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Omron ami sokat mér. :D egy sima fehér színű műanyag tokban. Én hagyományos lázmérővel is teszteltem őket és ez mutat sokat, a másik elvileg jól működik. Az meg mivel hajlékony a gyereknek alapból azzal mérem.
2016. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kétféle Omron,nem egyformák.Sajnos hagyományosom nincs itthon.Szoval meg az is lehet hogy tobbet mer? Erre nem is gondoltam. 37-nel mondjuk pont jo lenne tudni hogy 36,7 vagy 37,3 mert jelen esetben tökre nem mindegy 😕
2016. nov. 25. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy csak többet mér! Szerintem reálisabb a 36,8 úgy, hogy általában ennyi neki.

Valahogy jó lenne letesztelni. Szerintem érdemes venni egy hagyományosat is.

2016. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azt hiszem az lesz!
2016. nov. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!