Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 éves kislány eddig soha nem...

Anonymous.E kérdése:

1 éves kislány eddig soha nem aludta át az éjszakát, kb óránként ébred minden éjjel. Szerintetek ha elviszem gyerekorvoshoz tud valamit ajánlani? Mert már nagyon kikészítő egyrész hogy soha nem tudja magát kipihenni, másrészt már én is beledilizek.

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

kérj beutalót alváslaborba.

egyébként mit csinál ha felkel?-eszik, iszik, sír?

2017. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz a helyzet akkor elküldenek alvásklinikára, azt hiszem Bp.n a Madarászban van. Itt keresik hogy van-e szervi oka a dolognak.
2017. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Aludjatok kozos agyban!
2017. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alváslabor jó ötlet, próbáljátok meg. Nekem is épp ilyen volt a kislányom, iszonyatosan kimerültem. Nappal sem volt jobb a helyzet. Óvodában szenvedés volt neki is, mert sosem aludt délután sem, és bár fegyelmezett volt, két órát nézte a plafont amíg a többiek aludtak. 4-5 éves kora felé kezdett aludni. Utána teljesen rendbejött, jó alvó.
2017. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mi fiunk is ilyen volt. 8 hónapos korában a férjem megunta és amikor ébredt, közénk raktuk. Onnantól nem ébredt többet. És egyre később ébredt először, így másfél évesen már hajnal 2 körül aztán 3 évesen már nem is ébredt. De ha gondolod, akkor kérhetsz kivizsgálásra beutalót. Nekem több ismerősöm is járt, de sehol nem állapították meg az ébredések okát. Hát ilyen ez a gyerek - volt a diagnózis, majd elnövi.
2017. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk is az együttalvás oldotta meg az állandó éjszakai üvöltést. Mióta beszél, mondja is, hogy egyedül félt.
2017. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szopizik még? Csak mert mi is hasonlóan voltunk a kislányommal, ő szopizott éjjel többször is, már teljesen kivoltunk és a háziorvos azt javasolta hogy apa keljen fel hozzá, gyakorlatilag már a második éjszakát átaludta.
2017. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szopizik és nem is szopizott. Együtt alszunk konkrétan rajtam alszik a mellkasomon,de ez semmit nem változtat a helyzeten... ez az alváscentrum már nekem is megfordult a fejembe. Ja mellesleg rettenetesen anyás, semmit nem tudok tőle csinálni, lehet ez is gond lenne?
2017. jan. 27. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális hogy anyás.
2017. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha fel kell akkor sír, vagy teát iszik, és továbbra is sír. Van olyan h félálomba van és úgy sír... remélem minél hamarabb kinövi, bár eddig nincs rá utaló jel..
2017. jan. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!