Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig tartott a "rosszalvós"...

Meddig tartott a "rosszalvós" időszak?

Figyelt kérdés
8 honapos a kicsim, mindig is rossz alvo volt de mar 4.honapja extran. Orankksnt fenn van csak cicizve alszik vissza. En mar egyre faradtabb vagyok, sokszor a siras kerulget mar ahogy kozeledik az este. Van foginygelje, probaltuk a homoeot, etettem tejpeppel alvas elott , huztam az alvasait napkozbeb, levendulas illooalj.. semmi sem.hat ra
2017. jan. 9. 04:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amig at nem szoktattam cumira a cici helyett....1 nap alatt helyre allt a rend...de addig nagyon kuzdottunk, az en lanyom kicsi koratol rossz alvo (mint en...).2 hetesenar csak napi 2*20 percet aludt a hasfajastol, ejjel is ebredt aztan valamikor 2-4 hos kora kozt ataludta ejjel de naplal ugyanugy semmit nem aludt, aztan 6 hosan elkezdett ejjel is kelni a nappali 0 alvas mellett...akkor vettuk elő a cumit, egy ejszaka kellett hozza (de sirassal jart..) de onnantol elkezdett cumival napkozben 3-4 orakat aludni es ejjel is max egyszer kelt es akkor se kellett mar a cicim a visszaalvashoz, jo volt neki a cumi...nekunk ez eletminisegi valtozast hozott, utolag se csinalnam maskent....most 2.5 eves nagyon szeret es nagyon jo a kapcsolatunk :)
2017. jan. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos koráig volt éjjelenként nagyon sok ébredés kb 5 hónapos korától. Azóta fogzás vagy betegség idején szintén, de ha egyik sincs akkor átalussza az éjszakát. Ráadáaul 8-10 hónapos kora körül 4-5 között kezdődött is a nap, már most alszik 6-ig (ha nem jön a foga).
2017. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6 éve tart :/
2017. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 6-11 hónapos koráig tartott, aztán egyik napról a másikra aludt megint, mint egy mormota. Ha a nagykönyv szerint haladunk, akkor 14-15 hónapos korban várható megint pár rossz hónap, kár, hogy előre nem lehet kipihenni. Kitartás
2017. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Utálni fognak sokan a válasozm miatt, de ez így lesz amíg le nem szoktatod az éjjeli cicizésről. Nem az éhség miatt kel ilyen sokszor. Csak cumizni, cicizni akar. Ha aludni akarsz akkor ilyenkor adj cumit a szájába, simizd vissza az ágyban, vagy adj neki 2 korty vizet.
2017. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ez volt, mindent kipróbáltam, semmi se használt, kb zombi voltam én is, olyan 5 hónapos korától másfél éves koráig tartott, aztán lassan elmaradt, kitartás. Arra nem jöttem rá mitől volt, utólag a fogzásra fogom. Most már 5 éves és hétalvó.
2017. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos múlt. Kb. 1 hete kezdte átaludni az éjszakát. Igazából nem tudom mi az oka. Anyatejes, nem választottam el, nem cumizik. Azt vettem észre, hogy mostanábam mikor felsírt, átmentem hozzá, melléfeküdtem (heverőre), cicizett ugyan, de inkább forgolódott, rugkapált, nyöszörgött, gondoltem egyet visszatettem az ágyába és elaludt. Szóval passz. Szerintem nincs egységes megoldás.
2017. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél, aki iszonyú rossz alvó volt 1,5 éves korig tartott. A ciciről is leszokott 1 hónapra rá. Második 9 hós, még tart...
2017. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 hónapos kor körül nagyon erzekenyek még a babák a zajokra. az enyémeim 10-11 hónapos koruk körül kezdték ataludni az éjszakát.kozrejatszott h másik szobába tettem át őket,és néha visszasirták magukat álomba.
2017. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17 hós a lányunk és még most is 3-4 x kel egy éjszaka. Napközben max 1,5 órát alszik 1x.

Jó evő. Jól lefárasztom. Homeot próbáltam, semmit se ért.

Szóval ez változó!

2017. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!