Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jelenleg csak rajtam alszik...

Jelenleg csak rajtam alszik el a 10 hetes babám. Nem lesz ettől baja?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam...nem tud a kiságyban aludni. Vélemények?
2017. jan. 10. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

mi baja lenne? Majd ha nagyobb lesz akkor alszik az agyaban.


Ne parazz ilyen hulyesegeken.

2017. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mindenen parázok..
2017. jan. 10. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz! :) Semmi baja nem lesz amiatt, mert hozzád bújva szeret aludni. Valahol olvastam - és szerintem nagyon igaz - hogy az első 3 hónap olyan a babának, mint egy "negyedik" trimeszter, csak nem az anya pocakjában tölti. Ettől függetlenül pont ugyanúgy - anyához/anyába bújva - szeret lenni. Nem kell ezt megvonni tőle, ha megteheted.
2017. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első két-három hónapban éjjel-nappal rajtam aludt, ha letettem akkor felkelt. Aztán éjjelre már sikerült letenni, majd nappalra is. Nem érdekelt ki mit mond, nyugodtabban aludt, és így én is tudtam addig pihenni. Most lett 8 hónapos, alváshoz szépen leteszem az ágyra, picit rázom a fenekét vagy simogatom és alszik ( kivéve ha jön a foga).

Bízz magadban és benne.

2017. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. jan. 10. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 10 éves, csak 10 hetes. Semmi különleges nincs ebben, baja pláne nem lesz. Az én 14 hónaposom is csak úgy tud elaludni, ha összebújunk. Eljön hamar az az idő, mikor már nem annyira kell anya, én kiélvezem addig a ragaszkodását.
2017. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!