Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 158cm/54kg vagyok....

Jelenleg 158cm/54kg vagyok. Ha lefogyok 51re már nagyok lesznek a nadrágaim? Lötyögni fognak rajtam?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor 97kg-ról elkezdtem a fogyózást akkor volt egy nadrágok ami még anno jó volt rám de akkor már nem.

2 hét fogyókúra utan (napi konditerem, okés étkezés) 4 kg-ot fogytam és jó rám a nadrág teljesen.


Ebből tudsz következtetni biztos. :-)

2016. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg könnyebben fel fogod tudni venni, de azt nem tudhatod előre, hogy honnan fogsz fogyni elsősorban. Nem mondtad a nemed, bár gondolom lány vagy, akár a melledből is mehet le. Én híztam télen 2-3 kilót, a fenekem szebben mutatott, de ezenkívül minden ruhám ugyanúgy feljött rám. 19/L
2016. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3kg fogyás semmi, ennyi súlyváltozás bele van kalkulálva a ruhák méretezésébe. De ha csak annyit adsz le az nem lesz valódi fogyás, csak kipisilsz meg lélegzel sok vizet és annyi. Az első nagyobb zabálásnál mind visszaugrik.
2016. ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy "fogyod le".


Koplalással 3 kiló, az nagyrészt víz, bélsár és izom, nulla zsír = ez nemigazán változtat nagyot a körméreteiden.


Sporttal, egészséges, fehérjedús étkezéssel, súlyzós edzéssel viszont 3 kiló zsírvesztés is óriásit tud alakítani a testeden.

2016. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!