Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Altatas tv-vel. Mi a velemenye...

Altatas tv-vel. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
16honapos a kisfiunk....egyre nehezebb az altatas...mindig jobb dolga lenne,ezert olben ringatva altatom halozsakban igy ne lép le...baratnoim azt meselik hogy tv elott megisszak a tejcsitajd befordulnak es alszanak maguktol!En nem alkalmaztam soha a tv-t eddig.csak nappal kapcsoljuk be a baba csatornat 20-30percekre,de mar eleg nehez tartani őt es ringatni,ezert keresnek mas megoldast...(kisagyba berakni is probaltam de kb.2honapja ki akart maszni es kiesett...azota csak mikor elalszik teszem bele..)

2017. jan. 10. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem zavar, hogy káros az idegrendszerére.
2017. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nem altatnám tvvel, de nem ilyen hülyeségért hogy tönkreteszi az idegrendszerét. A ducktvtől nem fog megzakkani egyik sem.en azért nem altatnám tvvel mert az éppen hogy ébren tartaná a fiam és akár még át is esik a mélyponton aztán kitudja mikor komál be megint. Stimuláló hatása van, fenntartja a figyelmet. Persze minden gyerek más. De meg kell tanulni egyedül elaludni mert bölcsiben v. oviban gond lesz..
2017. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Bébi tv-t egyáltalán nem nézetnék a gyerekkel, nem is biztos, hogy ettől elaludna, de 16 hónaposan ölben sem ringatnám. Magától egyáltalán nem alszik el? Én megvárnám, amíg kifárad.
2017. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

ne! mindnképpen az egyedül elalvás lenne a cél, minek előtte más rossz szokás. ha ki tud mászni a kiságyból akkor azonnal le kell cserélni. nem is értelek, reggel nem fejelhet ki csak este?

új ágyára lefeküdtök együtt, simogatod, msélsz neki, énekelsz egyet. ilyenekbe gondolkodj :)

2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Az én lányom nem is tud tvvel aludni.

Ha anyuéknál vagyunk, ki kell kapcsolni a tvt ( velünk alszik egyszobaban, itthon saját szobája van) mert nem alszik el. Nézi a tvt....

2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

TV mellett nem altatnám. Nem azért káros az idegrendszerére, mert a Duck Tv tartalma megrázza, hanem mert a TV-ből jövő vibráló fény túlstimulálja azt. Másrészt szerintem függőséget is okoz, aztán majd arról nem tudod leszoktatni, hogy egyre több tévézés kelljen az elalváshoz.

Válts olyan altatási módszerre, ami hosszú távon megfelelne Neked, és úgy gondolod, hogy a gyerek is meg tudná néhány nap alatt szokni. Az átálláskor az első egy-két nap nehezebb, valószínűleg először majd nehezebben és nyűgösebben alszik el, de ez általában tényleg csak egy-két napig tart.

Rakd a kiságyba és maradj mellette, vagy ültesd az öledbe, és nézegessetek könyvet, de próbálhatod az altatás idejét egy fél órával előrébb vagy későbbre tenni.

2017. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Tedd a kiságyba és maradj ott vele amíg elalszik.
2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A keresztlányom 7 éves és képtelen elaludni születésétől fogva, hogy nem szól vagyis inkább üvölt a tévé a szobában
2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Egy ideig nálunk ment a tv amikor aludt a kicsi de észrevettem h a csöndet jobban szereti. Csak akkor alszik tv mellett ha èpp filmezünk az apjával és ő a hasunkon durmol. Akkor nem zavarja.
2017. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem is értem, mimek a tévé egy ilyen kicsinek, a könyvmese és ének ennyire nincs divatban? énkicsim is nehezen aludt de ilyenkor beraktam mozeskosarba ringatni majd azzal be a kiságyba, közben énekeltem éjjelifénnyel világított szobában.
2017. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!