Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes babátokat hogyan...

3 hetes babátokat hogyan altatjátok?

Figyelt kérdés
Hiába teszek meg mindent nincs egy nyugodt percünk se. Még ha nem is fáj a hasa, akkor is csak szenved, nyűglődik, nem alszik rendesen.
2017. febr. 2. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy fárasztó és nehéz, de túl lesztek rajta, hidd el. Még csak 3 hetes, neki is nehéz, még szokatlan itt kint. Muszáj türelmesnek és nyugodtnak lenned, mert a te esetleges turelmetlensegedet megérzi és a kicsi is az lesz, ördögi kör.

Használj ki minden időt és amikor a baba alszik akkor pihenj te is, aztán majd ki fog alakulni.

A miénk ennyi idősen mindig szoptatás közben aludt el, aztán óvatosan áttetük a kiságyába.

2017. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy sikerült. Kézben, mellkason, babakocsiban, a mi ágyunkon hátsimogatással. Az utolsónál hozzá nem nyúltam (napközben voltak gondok az altatással furcsa módon, este hátsimogatással a saját ágyában is elaludt.) A többi esetben mikor már aludt letettem az ágyába, nagyrészt ha fel is kelt, hátsimogatás már elég volt.
2017. febr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mellkasomon tudott aludni 2 hónapos koráig.
2017. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korában általában szopizás közben elaludt. Olyankor beraktam a kiságyába. Ha nem aludt el evés közben, akkor vagy ringattam kézben és énekeltem neki, vagy a mellkasomon aludt, vagy babakocsiban ringattam. Amikor csak tudtam én is aludtam vele. Próbálj meg te is aludni ha elaludt. Kitartás. Most még nagyon picike, meg kell szoknia a kinti életet. Idővel könnyebb lesz.

Egy 3hónapos anyukája.

2017. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kitartunk csak nagyon fárasztó, de gondolom másnál is így van. Kb mikorra lett jobb? Mikorra alakul ki egy fajta napirend? Mert az a baj, hogy csak nyűglődik nem alszik, behergeli magát, aztán mire éhes is lesz, nincs ereje enni a fáradtságtól. Ördögi kör...
2017. febr. 2. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
6-12 hónapos korra alakul ki valamiféle napirend általában. Kitartás!
2017. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk 3 hónapos korára tök jó lett minden.
2017. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom épp ma 4 hetes. Nálunk is legtöbbször etetés után alszik el, de van, hogy berakom a kiságyba, de ugyanúgy fél óra múlva felébred. Én azt vettem észre, hogy ha nyugi és csend van körülötte, akkor többet alszik. Eddig háromszor próbáltam egy csendes szobában elaltatni, kétszer sikerült 1,5-2 órát aludnia, ma már csak nézegetett így lehoztam a nappaliba (ahol egész nap vagyunk) most itt elaludt. Nálatok nem tudom mi a helyzet, nálunk nincs kistesó, így a csend viszonylag megoldható...
2017. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Coffelia ***** válasza:
Abszolúte cicin.
2019. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!