Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor fog ez változni?

Mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés
A lányom 11 hónapos,mai napig ölben sétálva,és énekelve lehet csak elaltatni.Már próbáltam le tenni az ágyra és mellé feküdni,amíg nem tudott mászni el is aludt úgy,de mióta tud azóta mászik rám,vagy le az ágyról. Ha kisagyba teszem fel áll és sìr,míg ki nem vesszük. Akinek így volt,mit csinált? Vagy mikorra növi ezt ki,h már ne kelljen ölben altatni. Azért már annyira nem kicsi,11500 gramm és 84 centi.H tudnám leszoktatni erről? Köszönöm :(

2017. febr. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagy kitartással és néhány átordított éjszakával. Tedd le az ágyába, nyugtasd meg, hagyd ott, ha sír, kezdd előlről. Biztos, hogy piszok nehéz lesz, de cipelve ringatni már képtelenség egy ekkora gyerkőcöt.


Sok erőt kívánok hozzá!

2017. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát így lesz,köszönöm szépen.
2017. febr. 3. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el könnyebb lesz idővel. Nálunk úgy 16 hónapos korától lett könnyebb. Én soha nem hagytam sírni a kisfiam, mindig fogtam, szoptattam. Már simán elalszik babakocsiban, kocsiban, nélkülem is ha nem vagyok ott. Este kell még neki a cici. Tőled függ, mennyire vagy kitartó, én nem bírnám nem felvenni és sirni hagyni.

Cumit próbáld meg esetleg. Mellé feküdni tehát érezze, hogy ott vagy.

2017. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!