Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 honapos uvoltve ebred. Mit...

11 honapos uvoltve ebred. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Nemreg kezdte ezt,hogy elalvas utan par oraval(egyre hamarabb) szo szerint uvoltve kel fel.

Ha felveszem el is alszik a kezemben,de amikor lerakom mar sir is.magam mellet teszem,de ott is olyan nyugtalanul alszik.forog,fel-fel sir.en mar alig alszom mert vagy a feneket kell razni,vagy simizni kell,csak ugy van el.

3.gyerkoc de nagyon meg vagyok love.jon a foga de probaltam mar nurofent,dentinoxot is sokszor,nem hasznalnak.

Valami otlet?kinel mi valt be?miert lehet ez?ha a foga fajna az fajna a kezemben is,nem?ha egy orat fogom akkor egy orat alszik bajosan,mozdulatlanul a kezemben.


2017. febr. 27. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam, aki addig szépen, maximum 1-2 keléssel aludt 11 hónapisan elkezdett orditva zokogni éjjelente. A mozgásában semmi újdonság nem volt, étrendjében sem, foga sem jött akkor. Semmi külsö tényezöben nem volt változás. Ha kivettem a karomban aludt, ha visszatettem orditva felpattant. Ez ment pontosan egy éves koráig. Szint minden éjjel. 1-2 órán át próbálkiztam hogy visszaaludjon az àgyában. Ahogy jött, elmúlt egyik napról a máikra. Ma 17 hónapos, 5 hónapja ga 5x fel kellett hozzá kelni. Utólag úgybgondolom, hogy a szeparációs szorongás nála itt jött ki komolyabban. Csak ki kellett várni hogy elmúljon.
2017. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!