Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Igaz, hogy a tapszeres babák...

Igaz, hogy a tapszeres babák atalusszak az éjszakát, a cicis babakkal ellentetben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2017. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2017. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2017. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Kislányom 2 hónapos korától átalussza, és csak cicizik.
2017. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Kisfiam cici mellett és most tápszeresen átalussza, szóval ezt cáfolnám :)
2017. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szoktatástól függ!
2017. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem, ezt honnan vetted?

Baratnom lanya tapszeres, 3 szor minimum kel ejjel. Az enyem anyatejes, es atalussza az ejszakat.

Gyerektol fugg.

2017. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát, lehet, hogy le fogtok pontozni. De az LLL-es honlapon egy hírlevélben olvastam, hogy az anyatejes babánál egy nehéz kérdés az alvás. Ezenfelül a babaszoba.hu oldalon is volt erre utalás, ez a site pedig egy nevesebb, babákkal foglalkozó újság netes felülete. Ezenfelül én is hallottam ezt két anyukától. Mindkettőjüknek a gyereke akkor nem kelt már fel este, amikor abbahagyta a szoptatást (2 évesek voltak). Nem tudom persze, hogy mennyi az igazsagtartalma ennek a szoptatás/alvás kérdésnek. Mindkét cikk, amit anno ezzel kapcsolatban találtam arra utalt, hogy náluk a szorosabb testi kötődés miatt alakul ki könnyebben az, hogy felkelnek. Aztán ha a szülő mindig mellre teszi (merthogy ez valóban egyszerűbb megoldás), akkor erre raszokik. Szóval ez rárímel arra, amit egy előző válaszoló írt: szokatas kérdése. Tapasztalatból mondom, sokkal nehezebb éjjel járkálni vele és ringatni, mint mellre tenni... Szóval szerintem ez lehet az alapja annak, amit írtál.
2017. márc. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Facebook-on babás csoportokban sokszor téma, olvastam már ilyen szavazásokat is.

Nincs különbség.

2017. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam 2 hónapos korától n evett éjjel (se szopi, se tápszer), mégsem aludt jól, csak olyan 2,5 éves korától. A kisebbik cicis, ő sem alszik. Annyi a különbség, hogy legalább most van eszközöm megnyugtatni!
2017. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!