Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 2,5 éves gyerekek általában...

A 2,5 éves gyerekek általában átalusszák az éjszakát? Nekem minden ismerősömé állítólag átalussza. Valamit leszúrtam?

Figyelt kérdés
Még sosem aludta át az éjszakát, sőt 3 óránként még mindig felébred, sőt mindig felsír ilyenkor, szinte megijed. Van, hogy beszél is, hadonászik. Mellettem alszik, mert rögtön hív is, ha ott vagyok, ha nem. Már nagyon fáradt vagyok, de mit tegyek vigyem orvoshoz? Lehet hülye gondolat, de már nem tudom mit tegyek. Egyébként nagyon okos, tisztán, választékosan beszél szobatiszta, értelmes.

2013. szept. 30. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Néha elofordul, hogy az alvókutyusa elveszik, akkor felébred és kiabál, hogy hol van kutyus.

2,5 éves

2013. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Tedd a saját ágyába, és ne menj be hozzá, ha felébred. Néhány éjszaka után átalussza majd az éjszakát is. Rosszul szoktattad, mert már az első hetektől egyedül kellett volna hagyni aludni a saját ágyában.
2013. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Lehet annyira fel van porgetve nappal és este felé jó hogy a streszt éjszaka próbálja feldolgozni az agya. Esti rituale legyen semmi tv,cukros itoka. Esetleg egy halk monoton tengervíz morajlas eljárás, ha éjjel felelős című víz és ennyi
2013. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Az én kisfiam is 2 éves lesz, és még nem alussza át az éjszakát. Még szopizik, és éjjel is cicivel alszik vissza (pár perc alatt). Szerintem amíg van cici, nem is fogja átaludni, bár nekem nem kimerítő, mert tényleg hamar vissza alszik, meg már megszoktam. Egy szobában alszunk, néha ő is átkéredzkedik mellém, olyankor oda is szoktam venni, engem nem zavar. Aztán van, hogy később vissza teszem a helyére, de van, hogy ott marad reggelig.

Amúgy meg én fekszem mellé az ágyába ha felébred, és kis szopi után visszamegyek a helyemre.

Szóval csak azt akartam mondani, hogy nem vagy ezzel egyedül.

2013. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha éjjel felkell csak vizet adj utolsó voltam
2013. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha Kingusom g felsir es megijed ott vmi nem jo. Nem tudom szoptatsz meg? Mert ahogy elottem irta a kedves valaszolo akkor nem ritka ha nem alussza at. De nem igy kene ebrednie.

A mi lanyunk egy szobaban van velunk de csakis a sajat agyaban alszik. Nekunk annyival konnyebb h csak sajna ket honapig tudtam szoptatni igy hamar tapszeres lett es par het utan teljesen atalussza az ejjelt. Neha felkel ha szomjas vagy ha nem talalja a cumijat. 8 honapos most. Probald vhogy tenyleg kulon szoktatni ha ennyire ki vagy merulve. Lehet eleinte nagyon rossz lesz de magadnak is jot teszel ezzel. De en a helyedben azert az orvost megkerdeznem. Sok sikert.

2013. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Huuu mit irt ez a luke tablet az elejen semmi kingusomat nem akartam...aztaaaa talalgat magatol ne hari meg sokat hibazok vele nem regota van meg.... pff jot nevettem most azon a zurzavaron amit produkaltam. :-). Bocsi meg egyszer
2013. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Fiam már újszülötten átaludtam 4 hónapos kora óta pedig 12-14 órát alszik, hogyha lehet. Nem normális dolog, hoyg még nem aludt át éjszakát. Valszeg az a baj, hogy ehez szoktattad és veled alszik, különszobában lenne a helye. Mikor kicsi volt éjjel is etetted, akkor ha aludt?
2013. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen szopizik még. Azért jó olvasni tapasztalatokat. Köszönöm
2013. szept. 30. 21:30
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hát már rég nem kéne szopnia.
2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!