Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hetes babanak allandoan...

11 hetes babanak allandoan jar a keze-laba mikor alszik. Mindig felebreszti magat. Valami otlet? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Beszoktam polyalni, de ez se tart sokaig. Mozgatna a kezet, de nem tudja igy addig izeg-mozog, hogy kiszedi a kezet es kezdodik a hadonaszas.
2017. márc. 6. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Élettani reflex, ami majd leépül. Rakd hasra!
2017. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kislányommal ugyan ez volt, ő 3 hetes korától hason alszik
2017. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem merem. Mindenhol ez a haton altatas van, ha tortenne valami es azert mert hasrafektettem, megorulnek...
2017. márc. 6. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is volt, én nem tudtam hason altatni, mert utálta. A pólyálást is. Elmúlik majd. Néha melléfeküdtem és úgy öleltem, hogy ne tudjon kapálózni annyira.
2017. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

légzésfigyelő? amúgy háton meg azért nem szabad, mert ha bukik, és nem jön ki az egész, megfulladhat vele. (amúgy minden pozícióra van írva, h miért nem jó kb lebegniük kéne szerencsétlen gyerekeknek :D )

Én amúgy sem mertem légzésfigyelő nélkül altatni, ha az van, nyugodtan teheted hasra

2017. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van legzesfigyelo. Bar nem nagyon bizom benne. Riasztott mar tevesen tobbszor is, es olyan is volt, hogy hallottam hogy felebredt, "beszelgetett" magaban, de a monitor nem jelzett. Se a mozgas, se a hang...


Kerdeztem a vedonot is a hason alvasrol, mert sokszor jon neki vissza tejcsi. Rendesen ramformedt, hogy ne mereszeljem... csak haton.

2017. márc. 7. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:
a védőnőd hülye, már bocs. A légzésfigyelő nem azt figyeli, ébren van-e a kicsi, vagy alszik, beszélget, vagy nézelődik, csak azt, vesz-e levegőt. Amúgy nem biztos, hogy tévesen riasztott. Ha túl érzékenyre van állítva, akkor nagyobb szünetre két lélegzetvétel közt már becsipoghat. De az is lehet, hogy a légzésfigyelő csippanására ébredt fel, és vett újra levegőt. Én javaslom, hogy akár egy délutáni alvásnál próbáld ki a hason altatást. Én sem mertem eleinte, de kb onnantól, hogy hasra tettem, át is aludta az éjjeleket.
2017. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pár cikk, hogy jó a hason altatás (hány éves a védőnő amúgy?)


[link]

[link]

2017. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Olyan a bebi monitorunk van ami figyeli a legzeset, amellett hogy hang es mozgaserzekelo is.


Vedono legalabb 45 eves. De orvos is mondta mar, hogy Autosulesben, pihenoszekben alhat, ha ott nem jar keze -laba, de hasra nehogy tegyuk...

2017. márc. 7. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem angelcare légzésfigyelőm van, tökéletes. Én komolyan nem értem, miért mondják? Kérdezz már rá, komolyan, érdekelne. Amúgy az autósülésben a gerincének sokkal rosszabb, meg a pihiszékben, azt pont nem lenne szabad javasolni. De te tudod, hogy mit csinálsz a gyerekeddel, de én nem csak az orvosoktól, védőnőtől tájékozódnék, pláne, hogy hülyeségeket beszélnek. Már rég nem tartunk ott, hogy az orvos és a védőnő szava szent. Olvass utána, lépj be facebookon alvásproblémás csoportokba. MINDENKI a hason altatást fogja javasolni első körben. De mondom, csak egy délutáni alvásnál próbáld ki, mikor ráérsz, állj ott felette, hogy te is nyugodt legyél. A légzésfigyelőt meg ki tudod próbálni, jelez-e ha kiveszed a gyereket az ágyból. Ha jelez, jól működik.
2017. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!