Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 20 hónapos gyereketek hogyan...

20 hónapos gyereketek hogyan alszik el?

Figyelt kérdés

Nekem cicin és gondban vagyok mert itt a jó idő, elmennenk kirándulgatni, vagy legalább a margitszigetre , de nem tud mashogyan elaludbi csak cicin.

Ha ezt nem kapja meg akkor nagyon tud sírni. Soha semmiért nem hisztizett, es nem hisztizik, egyedül a cici miatt de ezért is leginkább a délutánibés esti alváshoz.


Ki higyan oldja meg az altatását? hogyan szoktattátok át másra?


Kérlek azt ne írjátok hogy az enyém magatól elalszik mert az enyém nem tudott soha, pedig próbálkoztunk vele...

Kényszeríteni meg nem akarom az egyedül elalvásra.

Köszönöm előre


2017. márc. 23. 18:41
 1/6 Nikch válasza:
0%
Én 10,5 éves koráig a fiamat ölbe altattam tápszerrel itatva. Mikor már kicsit besokalltam tőle betettem a kiságyba azt pedig magam mellé húztam. Mondjuk biztos könnyebb lenne neked is,ha már nem cicizne. Tedd be a kiságyba,kapcsolj neki mesét. Most ne huhogjon mindenki le,hogy gyereknek mese.....de az enyém csak így szokott át.
2017. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresztfiam 21hós. Úgyan így van szoktatva, alvás és nyügösködésnél cici és már minden oké illetve alszik. Volt egy autó baleset kb 7hónapja, anyuka korházba került a picit hozták nekem mert velem egyszer kétszer már elaludt. Apuka rohangált ide oda intézkedni. Pici elaludt nehezen, azóta is csak velem alszik el anyuka(cici) nélkül. Tudja hogy nemkap hozzám bújik ha már fáradt és alszik is.


Tényleg az lenne a legegyszerűbb ha leszokna, illetve ha meg is kapja ne azon aludjon el.

2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém(főleg a lány) 2 éves koráig ezt csinálta. Ettől függetlenül elmehettek bárhova, ott úgyis rettentően elfárad, lehet simán ,,beájul,, tőle. Próbáld meg átszoktatni másra (én pl. A kispárnám csücskével simogattam a szám fölött -na, ez jó lükén hangzik- mindig megnyugtatott a saját kispárnám illata. Nálatok ez lehetne egy anyaillatú plüss, ami átveszi az illatod. Elveszed a cicit, ha picit bealudt, és ezt teszed a helyére.. pár nap/ hét és átszokik..Csak utána el ne hagyjátok, mert ott a vég! (Érdemes egyből kettőt venni és felváltva használni)
2017. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a szájsimogatást biztosan megfogadom, ha jól emlekszem egyszer az ujjammal simogadtam így es elaludt, csak akkor tényleg nagyon kómás volt
2017. márc. 23. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Mesére inkább felébred mint elálmosodik, de kóazi a tippet azért :)


Ha ez a aimogatás nem vállok be es nem lesz olyan faradt h beájuljon akkor le kell szoktatnom sajnos :/

2017. márc. 23. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Detto. Ha megyünk valahova csatos hordozóba felveszem és ott simán elalszik perceken belül cici nélkül. Itthon csak melléfekszem,cici, utána alszok csak el.
2017. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!