Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a gyereketek...

Hány hónapos volt a gyereketek, amikor már tényleg úgy és olyan formában evett mindent, mint ti?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem kevesebb sóval, nem kevésbé zsírosan, semmit semmivel nem helyettesítve/kiegészítve, nem kivéve belőle, mielőtt beletetted a... stb.
2014. dec. 29. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éves volt.
2014. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy éves korától, de mi eleve nem eszünk sem sósan, sem zsírosan
2014. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 hótól totálisan leálltunk bármiféle babáknak tervezettről.Se babakaja,se tápszer,se tejpép.Nem is fogadta el,csak a hipp műzli maradt meg. De akkor még volt neki könnyítve(pépesítve egy két étel). 18 hónaposan jött ki 6 foga még,akkor volt neki 12 foga,akkortól már jobban ette a darabosabb (keményebb) ételeket.
2014. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos korában volt egy átmeneti időszak, amikor semmit amit addig evett nem volt hajlandó elfogadni. Szó szerint szinte csak kenyéren meg tápszeren élt, pedig kifejezetten jó étvágyú gyerek. Eltelt így kb. 2 hét, utána már csak azt volt hajlandó megenni, amit mi. így kb. olyan 1 éves korától kezdve. De én alapjáraton nem főzök sem zsírosan, sem fűszeresen.
2014. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elso vagyok, én konkrétan arra gondoltam, amior mág málnát, epret evett, vagy héjastol az almát, vagy már elkezdte enni a déligyumolcsoket (licsi, ananász, mango stb.) illetve a tengergyumolcseit, vagy pasztorizálatlan sajtokat (roblochon, camambert), száritott husokat, vagy éppen enyhén véresen már a marhát. ja, és és hát akkor már nem kellett etetni sem.
2014. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11.5 hónapos. A héten kapott tejet, tojást már. Gyakorlatilag ugyanazt eszi, mint mi, csak kicsit összetöröm még neki, mert csak két foga van. Tápszerről pár napja szoktattuk le tudatosan. Egy évesen gyereknek már nincs szüksége rá, ha a fehérje és vitamin más ételekből adott.
2014. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam én is, hogy tényleg még a gyümölcs vastag, viaszos héját is, allergizáló ételeket, felvágottat, vagy akár itthon nem szokványos ételt stb.


Köszi az eddigieket.

2014. dec. 30. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 11.5 hónapos fiam már tényleg mindent eszik. Ma reggel gofrit evett és tejet ivott hozzá. Délben húsleves volt. Délután májkrémes kenyér volt az uzsonna teával. Sajnos 2 hónapos korában elkaptam egy csúnya staphilococcus fertőzést, amit nagyon sokáig kezeltek nálam, így a tejem kezdett elapadni. 4 hónapos korára tápszeres lett, a hozzátáplálást is elkezdtük korán. Így jutottunk oda, hogy egy éves korára ennyi mindent eszik. Viaszos gyümölcsöt is enne egészben, ha lenne foga. Szóval azzal még várnunk kell. Mézre allergiás azt tudom, csúnyán kiütötte a bőrét, szóval azt még nem fogok adni neki. Bogyós gyümit talán nyáron, akkor lesz 1.5 éves. Az unokatesója amúgy 1.5 évesen már mindent evett, foga is volt hozzá. Szerintem a határ amire te kíváncsi vagy az 1-5-2 éves kor közé esik.
2014. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint van foga, csak kevés ahhoz, hogy viaszos gyümiket és keményebb dolgokat rágjon vele.
2014. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!