Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sírhat az esti alvás előtt?

Kitti85 kérdése:

Miért sírhat az esti alvás előtt?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos és 2 hete minden esti alvás előtt ordítva sír kb 5 percig folyamatosan aztán hajlandó bekapni a cicit. Eszik, elalszik és lerakom. Van hogy megébred rá de rászokott az ujjszopizásra és szépen elalszik. Éjszaka ébred még de evés után simán lerakom és alszik tovább. Nappali alvásánál nincs ez szépen elalszik magától vagy kendőben út közben. Csak anyatejes, igény szerint szopizik. Ahogy felöltöztetem és kihozom a fürdőből elkezdi. Korábban leültem vele a fotelba kapott enni és félálomba ment az ágyba. De most az első 5 percben csak rászorít a cicire és nem veszi be. Harmadik baba a fiúkkal nem volt ilyen. Tanácstalan vagyok. Valaki tapasztalt ilyet? Mitő lehet?
2017. márc. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túlfáradt?
2017. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na de minden este? Előfordul hogy borul a napi rutin es máshogy alakulnak az alvásai de nem mindig. Nem értem
2017. márc. 26. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam akkor csinálta ezt, amikor hirtelen többet lett ébren, kezdett beindulni a mozgásfejlődés, kezdett kinyílni előtte a világ. Doki szerint így vezette le a napi stresszt. 2-3 hétig tartott.
2017. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is akkor csinálta, ha túl fáradt volt. A nappali alvás nekik sem ér fel az éjszakaival. Nekem pl a fiam fél órákat aludt napközben, gondolom nem volt az annyira nagyon pihentető. Nappal nem volt jellemző, de ha valami miatt jóval később aludt el, akkor viszont igen. Kb így, percekig ordított és nem használt semmi, majd egyszer abbahagyta, elfogadta a cumit/cumisüveget és aludt is.
2017. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős, mostanában néha vele is előfordul, de vele van, amikor nappal is. Mondjuk ő nappal nem valami jó alvó, bármilyen körülmények között van, nem alszik többet egyben fél óránál. Szerintem is túlfáradnak ilyenkor.
2017. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor csak vége lesz hamarosan.
2017. márc. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!