Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat a babám?

Isabel25 kérdése:

Mitől sírhat a babám?

Figyelt kérdés
12 napos és amint leveszem a cicimről sírni kezd.igény szerint teszem mellre, de azért próbálok betartani valami rendszert.este jól alszik de napközben nem és neki még nagyon szüksége van ra.cumiztatni nem akarom, egyébként ki is köpi.bármilyen ötlet valakinek?

2013. márc. 21. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. igazából a kérdésedből nem értem hogy miért veszed le a ciciről? mert nálam legalábbis mindkét baba ha jól lakott nem cicizett tovább. Volt hogy egy szoptatás 1,5 óráig tartott aztán aludt kb 1-1,5 órát és kezdtem előlről. Mi pontosan a baj? Nem a pocija fáj esetleg? Írd le hogy telik egy napotok megpróbálok segíteni. 3,5 éves lány és 1 éves fiú anyukája :)
2013. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felkel reggel tisztába teszem, utána kicsit beszéltek hozzá de közben már megy a ciciz akarok sírás.utána szopóitól, ami úgy megnyugtatja hogy elalszik és az istennek se lehet felkelteni.akkor alszik de felriad kb fél óra múlva.cicire teszem ugyan ez. 3 napja csinálja ezt.ráadásul így nem alszik most is fél 10 óta fent volt kb negyed órája alszik de fel-felriad.este 7 körül szoktam fürdeni utána nyugi van.
2013. márc. 21. 11:31
 3/9 A kérdező kommentje:
És azért veszem le a cicimről mert mindenütt azt mondták, hogy maximum 1 órát kell szoptatni, meg rászokik a cicire és majd nem tudom letenni 2 éves koráig..stb első baba, kisfiú.nagyon szeretem és szeretném ha jó lenne neki
2013. márc. 21. 11:34
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Akkor úgy csináld ahogy te jónak látod.Nagykönyvből nem lehet gyermeket nevelni:))) Ha te úgy érzed szüksége van rá,akkor hagyd hadd cicizzen tovább.Jelezni fogja ha elég volt.
2013. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak ra es magadra figyelj, foleg ha szoptatasrol van szo. Olyan nincs hogy sokat szopik, meg elkenyezteted. Ne ess abba a hibaba, amibe en, hogy mindenki tanacsat meg akartam fogadni, aztan persze egyre rosszabb lett minden. Osztonbol tudod mit kell tenni, csak ehhez ki kell zarni mindent magad korul. Remelem sikerul es ugyanugy fogod elvezni a szoptatast mint aztan nekem sikerult
2013. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne vedd le ciciről, gondolj bele, 9 hónapig a testedben nőtt, kiszakadt egy félelmetes, fényes, idegen világba, persze, hogy kell neki az anyukája!


A babák orális lények, a szopizás nekik nem csak táplálkozás! :)


Elkapatni nem lehet egy kis újszülöttet... A fiam is nagy szopis volt, most 13 hónapos és már csak napi egyszer szopik, szóval tuti nem lett "függő" :D

2013. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden nagyon ó, amit előttem írtak:)!

Anniyt tennék hozzá, hogy ha neked terhes, hogy ilyan sokat van mellen(nekd, nem bárki kívül

llónak:)!), akkor próbáld ki a hordozást kendőben, a kicsi így is élvezheti a testközelségedet, és könnyen lehet, hogy cici nélkül is többet lenne:). Nekünk segtett, az én lányom is nonstop szopott volna, de mikor elkezdtem hordozni, akkor sokkal kevesebbet kérte. Pont azért, mert a cici nekik nem csak evés és ivás, hanem testközelséget=megnyugvást is jelent. És ha ezt másképp sikerül megadni neki, akkor akár cici nélkül is jó lehet:).

2013. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az se volt normális aki neked azt mondta, hogy vedd le a ciciről. Miért kellene levenni? 12napos!!! Könyörgöm , hadd legyen rajta ameddig akar. Az én fiam 5 hónapos, és annyiszor ciciztetem amennyiszer szeretné. És akkor mi van ha rászokik a cicire? Ha akarja elhagyja. Addig örülj, míg cicizik.
2013. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm a válaszokat! Olyan megnyugtató!a sok"szakember"tanácsaitól már megőrülök.én is így éreztem hogy nyugodtan legyen cicin.de hogy akkor le se tudom majd venni meg rászokik és aludni se tudok majd tőle 3 éves koráig és hasonló hülyeségek..
2013. márc. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!