Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tegyem le őket aludni?

Hogyan tegyem le őket aludni?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam 3 pici gyerekkel: 7 éves, 3 éves és 1 éves.

A legnagyobb gondot az altatás jelenti.

A 2 kicsi meg aludna ebéd után, de nem tudok egyszerre 2 gyereket altatni. Ugyanez a helyzet az esti furdetesnel is, hogy utána 2 kicsit kéne altatni egyszerre.

Azt elrontottam, hogy a kicsi mindig szopizva aludt el, így ha ébren beteszem a kisagyba, sír.

Panel lakásba lakunk, így a szomszédokat sem szeretném zavarni, de akkor hogyan csináljam?

Az első gyerekkel minden olyan simán, tökéletesen ment, evés után letettem a kisagyba, befordult és aludt. A középső sokáig szopizott, így ő sem alszik el egyedül. A kicsit még mindig szoptatom este. Közben pedig mesét kéne olvasni... Borzalmas anyának érzem magam,hogy nem tudom ezt megoldani. Ti hogy csinaljatok, csinalnatok? Egy szobában alszik a 3 gyerek, nem akarnak külön menni (a 2 nagy fel a sotetben, pedig éjjeli fény is van nekik).



2017. ápr. 3. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miközben szoptatsz, nem tudsz mesét olvasni?
2017. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert a kicsi akkor forog a könyv felé és nem akar szopizni. Korábban így csináltam, de mióta lépeget, a szopi is nehezen megy.
2017. ápr. 3. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

7 eves nem tud estenkent meset olvasni (fejbol mond egy meset, csak ugy csinal, mintha konyvbol olvasna, ha meg nem megy olyan jol az olvasas) a 3 evesnek, ameddig szoptatsz?


Egyebkent szerintem probald meg a nagyobbal megertetni, hogy picit most mas lett a helyzet.

2017. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felvesz letesz modszer nalam mindket gyerekemnel megoldotta a cicin elalvast (es az ejjeli ebredesek problemajat is, es nagykn sokat segitett a konny mentes elvalasztasban is)
2017. ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!