Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyem 1 évemnek elviselh...

Hogy tegyem 1 évemnek elviselhetőbbé ezt a nagy meleget? Sajnos nem tudunk strandra vagy víz mellé el menni. Itthon mit csináljak h jobb legyen neki? Már aludni sem tud a melegtől.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 13:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* 1 évesemnek nem 1 évemnek.
2010. júl. 12. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Többször töröld át vizes pelussal, vagy ruha zsepivel. Nem tudom hogy kertes házban laktok-e, ha igen odakint hagyd nyugodtan pacsálni, kiöntözgetni magára a vizet.

Ventilátorra tegyél textil pelenkát vagy valamilyen vizes ruhadarabot hátha kicsit hűti a levegőt.

2010. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos panel negyediken lakunk:(Köszönöm a hasznos választ.Azért remélem jönnek még.Egyébként törölgetem én de nincs jobb közérzete tőle:(
2010. júl. 12. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha panelban laktok,akkor marad a kádban pancsolás... :) Az is sokat segíthet enyhíteni a hőséget,kicsi felfrissül. :)
2010. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan helység a lakásban ahol nincs szönyeg akkor menjetek oda pacsálni.Nálunk a konyhában nincs meg a fürdöben és a konyhában megengedem neki a lavort vizzel beleteszem és hagyom pacsálni.A fürdöben beleültetem a kádba és ott is lubickolhat.

Ha végzett feltörlök és kész.

2010. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 4-en lakunk:(((((((

Úúúúúúúúútálom... :(

Én egy kicsavart vizes pelust tettem a nyakára. Most alszik, már 1 órája.

De beültetem majd a kádba is, ha felébredt.

2010. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szobában is megvalósítható a pancsolás. de ha másként nem, a fürdőszobában! de azért más dolgokra is oda kell figyelni ilyen hőségben, pl.: szellős öltözék, többször itatni stb, itt olvastam erről: [link]
2010. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát mi ugyanigy vagyunk.Másfél éves a lányom,panel 4.-ik,1000fok.,Ma is lementünk korán de lenn is fülledt az idő.Közbe én is mosdatom,de nem nagyon türi:-(Éjjel teljesen ki van tárva nála az ablak.
2010. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold be a párásítót ha van, önts bele lehűtött vizet, irányítsd rá a ventit, és a legmagasabb fokozaton pörgesd körbe a szobát. Mi is ezt csináljuk. Illetve van kis medencéje, lehet a szobában is pancsolni egész nap. Sokat itatom és csak pelenka van otthon rajta.
2010. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt zuhanyozunk! Nagyon tetszik neki, locsolhatja a fejem a zuhanrózsával és közben kacag :)
2010. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!