Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Segítség! Miért nem alszik...

Segítség! Miért nem alszik nappal a 2 hetes babám?

Figyelt kérdés
Reggel 8 fele kel fel és 8 fele fekszik le aludni. Éjjel 1-2-szer felébred enni és visszaalszik. Nappal maximum kétszer fél órát alszik semmi többet. Az első babám ilyenkor szinte az egész napot átaludta. Ő születésétől fogva ezt csinálja. Próbálom többféle módon altatni de nem járok sikerrel. Sokat is nyűgösködik, gondolom azért mert nagyon fáradt. Valakinek valami ötlete, hogy miért csinálja ezt?
2017. ápr. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Millio baba ezt csinalja, koztuk az enyem is. Nem egyformak.
2017. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
az enyém is ilyen volt, egész álló nap nem aludt, csak pörgött egy ideig aztán meg nyűgösködött, sehogy se tudtam elaltatni, a cicimen nagynehezen fél órákra, de ott is tekergett, mert a sok cicizéstől meg a hasa kezdett fájni. ahogy az első írja, ez életkori sajátosság, 6-7 hónapos korra megérik az idegrendszerük, elkezdenek hosszabban aludni, addig meg a túlélésre kell játszani. Ebben segíthet a cumi, vagy ha sokat sétáltok, a jó levegőn mindegyik jobban alszik.
2017. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem aludt annyi idősen.mostmar kicsit többet alszik(7hetes) Napközben is
2017. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :)
2017. ápr. 5. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!